Przeczytaj w weekend

Punisher – co przegapiliście w 2. sezonie? Easter eggi i nawiązania

Chcemy przedstawić Wam listę easter eggów i innych popkulturowych nawiązań, które znalazły się w 2. sezonie serialu Punisher.

Chcemy przedstawić Wam listę easter eggów i innych popkulturowych nawiązań, które znalazły się w 2. sezonie serialu Punisher.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

2. sezon serialu Marvel’s The Punisher już za nami. Choć zostaje nam po nim w głowie przede wszystkim zakrwawione oblicze Franka Castle'a, jego zwierzęce okrzyki i wspomnienie genialnego trzeciego odcinka (to bodajże jeden z najlepszych ekranowych "stanów oblężenia", jakie do tej pory pokazano), ostatnia odsłona serii pełna jest również przeróżnych easter eggów i popkulturowych nawiązań, które mogły nam umknąć w trakcie seansu. Chcemy Wam przedstawić teraz ich listę:

Źródło: screenrant.com / zdjęcie główne: Netflix

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV