Repertuar kin Nowość Program TV

Red Dead Online już działa. Co znajdziemy w becie?

Posiadacze Ultimate Edition gry Red Dead Redemption 2 już mogą grać w sieciowy element Red Dead Online. Przyglądamy się zawartości bety.

Jak informowaliśmy wczoraj, już dziś wystartowała beta Red Dead Online, czyli sieciowy komponent do hitu Rockstar Games, gry Red Dead Redemption 2. Sukcesywnie, do rozgrywki dołączać będą kolejni gracze, ale czy w zasadzie jest w niej coś, co przykuwa uwagę? Ponieważ to dzieło Rockstar Games, więc o treść możemy byś spokojni, a dodatkowo z każdym kolejnym miesiącem z pewnością pojawiać się będą dodatkowe atrakcje dla graczy i wątpliwym jest, żeby twórcy pozostawili projekt w takiej fazie.

W Red Dead Online gracze będą mogli tworzyć ośmioosobowe bandy, a na jednym serwerze spotka się w sumie 32 graczy. Oprócz tego beta oferuje następujące tryby:

  • Make it count – rodzaj rozgrywki w stylu battle royale przeznaczona dla maksymalnie 32 graczy. Lokacje: Strawberry, Stillwater Creek i Tall Trees.
  • Name your weapon (free for all) – zmagania z ustaloną listą broni. Punkty są przyznawane w zależności od używanego oręża. Lokacje: Lanik Electrical, Tall Trees, Heartland Oil Fields, Fort Mercer i Annesburg.
  • Most wanted – gracze walczą o jak najwyższe miejsce w rankingu. Liderem jest ten, z jak największą liczbą zabójstw na na swoim koncie. Z każdą udaną eliminacją rośnie nagroda za naszą głowę. Lokacje: Saint Denis, Tall Trees, Thieves Landing, Tumble Weed oraz Valentine.
  • Team shootout – typowy deathmatch drużynowy. Lokacje: Saint Denis Docks i Bolger Glade.
  • Wyścigi w trzech różnych odsłonach – z punktu A do punktu B, po wyznaczonym torze, a także z możliwością zaliczania checkpointów w dowolnej kolejności. Lokacje: Blackwater, Rhodes, Saint Denis, Tumbleweed oraz Valentine.

To oczywiście nie wszystko, bo w becie dostępne będą także zadania „fabularne”, czyli misje zlecane przez osoby napotkane w świecie gry.

spoilery
-
-

Źródło: vg247.com / fot. Rockstar Games
 

 

Najlepsze z 24h

Adam Siennica
Plotka
-

X-Men i Deadpool w MCU? Co…

20 marca o godzinie 17:02 w życie wchodzi umowa, na mocy której 21st Century Fox…

Norbert Zaskórski
-

Diuna 1984 vs Diuna 2020 –…

Świat kina doczekał się już jednego widowiska na podstawie książki Diuna. Natomiast w 2020 roku…

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – zwiastuny filmu…

Joe Russo, współreżyser Avengers: Koniec gry potwierdził, żeby nie ufać zwiastunom. Wyjaśnił ich podejście do…

Adam Siennica
-

Stranger Things – pełny zwiastun 3.…

Netflix niespodziewanie opublikował pełny zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Poznajemy szczegóły!

Adam Siennica
-

Pewnego razu… w Hollywood – zwiastun…

Quentin Tarantino po raz kolejny zebrał gwiazdorską obsadę. Zwiastun Pewnego razu... w Hollywood pokazuje pierwsze…

Michalina Reda
-

Gra o tron – Kit Harington…

Gra o tron to prawdopodobnie najbardziej znany współczesny serial, który stał się trampoliną do wielkiej…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.