Przeczytaj w weekend

Samodzielny film o Deathstroke’u szybko nie powstanie

Wygląda na to, że Deathstroke nieprędko doczeka się samodzielnego filmu o jego przygodach - poznaliśmy nowe informacje w tej sprawie.

Wygląda na to, że Deathstroke nieprędko doczeka się samodzielnego filmu o jego przygodach - poznaliśmy nowe informacje w tej sprawie.

AKTUALIZACJA: W sieci właśnie pojawiły się spekulacje, wedle których Deathstroke miałby zostać głównym złoczyńcą w filmie Suicide Squad 2.

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia, że twórca filmu The Raid, Gareth Evans, pracuje nad samodzielną produkcją, której bohaterem byłby widziany już w Kinowym Uniwersum DC Deathstroke. Sęk w tym, że niedawno w mediach społecznościowych reżyser poinformował, iż przez rozwijanie innych projektów jest zajęty przynajmniej do 2020 roku. O całą tę sprawę został teraz zapytany odtwórca roli Deathstroke'a, Joe Manganiello:

Były rozmowy z Garethem - dotyczyły one filmu o genezie Deathstroke'a. Nie mam nic nowego do dodania, wszystko w zasadzie zostało tu powiedziane. Jednak ostatnie pół roku spędziłem na wielu rozmowach telefonicznych, tworzeniu zarysu historii, z którego potem powstała 16-stronicowa prezentacja - potem wykorzystaliśmy z Garethem Skype do przeprowadzenia rozmowy.

Przypomnijmy, że za kulisami wciąż mówi się o powstaniu produkcji Legion of Doom, przedstawiającej historię komiksowej drużyny złoczyńców - scena po napisach z Justice League, w której pojawili się Lex Luthor i Deathstroke, mogła kłaść podwaliny pod taki obrót spraw.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: DC

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV