Przeczytaj w weekend

[SDCC 2018] Godzilla i Król Ghidorah! Epicki zwiastun filmu Godzilla: Król Potworów

Podczas panelu Warner Bros zadebiutował pierwszy zwiastun superprodukcji Godzilla: Król Potworów. Premiera w 2019 roku.

Podczas panelu Warner Bros zadebiutował pierwszy zwiastun superprodukcji Godzilla: Król Potworów. Premiera w 2019 roku.

W filmie Godzilla: King of the Monsters zobaczymy, jak tytułowy bohater zmierzy się aż z trzema potworami znanymi z japońskiego pierwowzoru. Są to Rodan, Mothra oraz arcywróg Godzilli - Król Ghidorah. Zobaczymy heroiczne wysiłki członków kryptozoologicznej organizacji Monarch, którzy będą musieli spróbować wykorzystać olbrzymie potwory, gdy los ludzkości wisi na włosku. Potwory muszą odzyskać panowanie nad Ziemią.

Film osadzony jest w uniwersum potworów, które rozpoczęło się od Godzilla z 2014 roku i było kontynuowane w przygodach Kong: Skull Island. Podczas panelu reżyser wyjawił, że chociaż na pewno Król Potworów będzie walczyć z trzema kultowymi przeciwnikami, ale mają pojawić się też niespodzianki. Zdradzono też, że za muzykę będzie odpowiadać Bear McCreary, którego znamy z seriali Battlestar Galactica oraz Outlander. Ma on wykorzystać klasyczne motywy muzyczne potworów z japońskich filmów.

Za kamerą stoi Michael Dougherty, który napisał scenariusz z Max BorensteinZach Shields. Główne role w filmie grają gwiazdy gatunku: Godzilla, Król Ghidorah, Rodan oraz Mothra. Towarzyszą im Millie Bobby Brown, Vera Farmiga, Kyle Chandler, Ken Watanabe, Randy HavensCharles DanceSally HawkinsAnthony RamosAisha HindsO'Shea Jackson Jr.Thomas MiddleditchBradley Whitford.

Premiera filmu odbędzie się 31 maja 2019 roku.

Źródło: youtube.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV