See, For All Mankind, Dickinson i The Morning Show - seriale Apple TV+ dostają kolejne sezony

Cztery produkcje platformy Apple TV+ dostały kolejne sezony. Wśród nich znajduje się serial The Morning Show w gwiazdorskiej obsadzie.

Cztery produkcje platformy Apple TV+ dostały kolejne sezony. Wśród nich znajduje się serial The Morning Show w gwiazdorskiej obsadzie.

Niecały tydzień od startu platformy Apple TV+ koncern zdecydował się przedłużyć na kolejne sezony cztery produkcje serwisu. Są to See, For All Mankind, The Morning Show oraz Dickinson.

See rozgrywa się wiele lat w przyszłości, w której ludzkość utraciła zdolność postrzegania świata wzrokiem. Serial opowiada o nieustraszonym przywódcy Babie Vossie, ojcu bliźniaków urodzonym z mityczną zdolnością widzenia. Bohater musi chronić swoje plemię i dzieci przed potężną, ale zdesperowaną królową, która wierzy, że dar widzenia bliźniaków to czary i chce ich zniszczyć.

For All Mankind pokazuje alternatywną historię wyścigu kosmicznego, w którym to Związek Radziecki jako pierwszy wylądował na Księżycu, nie Amerykanie. Wyścig kosmiczny trwa dalej i Stany Zjednoczone chcą przegonić Sowietów. 

Dickinson opowiada o życiu poetki Emily Dickinson, w którą wciela się Hailee Steinfeld. Akcja serialu rozgrywa się na początku XIX wieku, jednak historia ma również współczesny wydźwięk i wrażliwość. Widzowie zostają zabrani w świat Emily i właśnie z jej perspektywy przyglądają się zagadnieniom takim jak ograniczenia społeczeństwa, płci czy rodziny.

The Morning Show opowiada o prowadzących pewien poranny program, które muszą walczyć o przetrwanie swojego medium po skandalu, który może doprowadzić do jego upadku. Wszystko to w czasach wszechobecnej polityki, która wkrada się w każdą sferę życia.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV