Przeczytaj w weekend

Seria Arkham powróci? Aktor podkładający głos Batmanowi to sugeruje

Kevin Conroy ma pomysły na dalsze losy Mrocznego Rycerza w serii gier Arkham.

Kevin Conroy ma pomysły na dalsze losy Mrocznego Rycerza w serii gier Arkham.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Plotki o nowej grze na podstawie komiksów DC pojawiają się w sieci regularnie i wskazywały już m.in. na produkcje o Supermanie, Suicide Squad oraz Wonder Woman. Jakiś czas temu w sieci pojawiły się też niepotwierdzone informacje na temat powrotu popularnej serii Arkham - wspominano m.in. tytuł Arkham Universe oraz grę, w której role antagonistów pełniłby Trybunał Sów. Teraz sprawę skomentował Kevin Conroy, aktor udzielający głosu Batmanowi w serialach animowanych oraz grach.

Jeden z fanów serii napisał na Twitterze, że nie wyobraża sobie kolejnych gier z Brucem Waynem w roli Batmana (jako wyjątek podaje on kolejny prequel lub gry, w których Batman nie byłby w centrum uwagi - np. jako członek Justice League). Wpis ten nie umknął uwadze Kevin Conroy.

Nie wiem... jestem w stanie wymyślić sposoby dalszej ewolucji Batmana w świecie Arkham - napisał Conroy. 

Na odpowiedzi innych użytkowników nie trzeba było czekać i chętnie zaczęli się oni dzielić swoimi pomysłami na kolejne gry - wśród najciekawszych propozycji można wyróżnić te nas stworzenie gry na podstawie komiksu Dark Knight Returns i serialu animowanego Batman Beyond.

Źródło: twitter.com, gamerant.com / fot. WBIE

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV