Przeczytaj w weekend

Serial Pitch skasowany. Nie będzie 2. sezonu

Stacja Fox oficjalnie ogłosiła, że serial Pitch zostaje skasowany po pierwszym sezonie. Nie będzie kontynuacji.

Stacja Fox oficjalnie ogłosiła, że serial Pitch zostaje skasowany po pierwszym sezonie. Nie będzie kontynuacji.

Fox oficjalnie ogłosił, że ich serial Pitch zostaje skasowany po pierwszym sezonie. Produkcja miała swoją premierę jesienią i choć nie cieszyła się bardzo wysoką oglądalnością, istniała grupa widzów, którzy regularnie ją śledzili. Kylie Bunbury, która wcielała się w główną rolę, podziękowała fanom za wspieranie przez cały sezon:

Ginny Baker głęboko odmieniła moje życie i jestem bardzo wdzięczna za możliwość wcielenia się w bohaterkę, która została tak ciepło przyjęta wśród widzów. Dziękuję wszystkim fanom, którzy podjęli z nami tę podróż. Wasza miłość i wsparcie były niezastąpione.

Czytaj także: Dunkierka: Nowy zwiastun w piątek. Jest zapowiedź

Historia skupia się na losach Ginny Baker. Jest ona jedyną kobietą w 1. Lidze baseballowej i musi stawić czoła światu zdominowanemu przez mężczyzn.

W obsadzie znaleźli się również Mo McRae, Meagan Holder, Ali Larter, Tim Jo, Dan Lauria i Mark Consuelos.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Fox

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV