Przeczytaj w weekend

Ślepnąc od świateł – zobacz pełną wersję teledysku Pioruna z serialu HBO

Ślepnąc od świateł to nowy, polski serial HBO oparty na książce Jakuba Żulczyka. W sieci zadebiutował teledysk, który w krótszej wersji możemy zobaczyć w serialu.

Ślepnąc od świateł to nowy, polski serial HBO oparty na książce Jakuba Żulczyka. W sieci zadebiutował teledysk, który w krótszej wersji możemy zobaczyć w serialu.

Ślepnąc od świateł przedstawia siedem dni z życia kokainowego dilera, którego idealnie poukładane życie zaczyna zmieniać się w chaos, a on sam staje w obliczu konieczności dokonania najważniejszych życiowych wyborów i zderzenia się z prawdą o sobie. W serialu pojawia się postać rapera, Pioruna granego przez reżysera projektu, Krzysztof Skonieczny. W sieci pojawiła się pełna wersja teledysku tego bohatera do utworu Od braci dla braci, który możemy usłyszeć w jednej ze scen produkcji. Wideo jest dostępne poniżej.

Cały sezon serialu możecie obejrzeć na HBO GO.

Źródło: YouTube/zdjęcie główne: HBO

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV