Sony ujawniło styczniową ofertę PlayStation Plus

W styczniu przyszłego roku posiadacze abonamentu PlayStation Plus otrzymają w ramach opłaty abonamentowej aż osiem gier. Sony ujawniło listę tytułów.

W styczniu przyszłego roku posiadacze abonamentu PlayStation Plus otrzymają w ramach opłaty abonamentowej aż osiem gier. Sony ujawniło listę tytułów.

Oficjalna rozpiska gier dostępnych w ramach styczniowej opłaty za PlayStation Plus jest już znana. Od 2 stycznia grze będą mogli baz żadnych dodatkowych opłat pobrać 8 gier na PlayStation 4, PlayStation 3 i PS Vita. Najlepiej prezentuje się oferta przygotowana z myślą o PS4. Posiadacze tej konsoli otrzymają gry: Deus Ex: Mankind DividedBatman: The Telltale Series.

Pełna rozpiska wygląda następująco:

Źródło: blog.us.playstation.com / fot. PlayStation Blog

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV