Spider-Man: Daleko od domu - kto nosi czarny strój Pajączka? Zobacz nowe zdjęcia

Do sieci trafiły kolejne zdjęcia z nadchodzącej odsłony MCU, filmu Spider-Man: Daleko od domu.

Do sieci trafiły kolejne zdjęcia z nadchodzącej odsłony MCU, filmu Spider-Man: Daleko od domu.

Kampania promocyjna filmu Spider-Man: Daleko od domu rozkręciła się w najlepsze. Nie ma dnia, by do sieci nie trafiały nowe informacje związane z nadchodzącą odsłoną MCU - w ostatnim czasie obszernych wywiadów na temat ekranowej opowieści udzielił choćby reżyser Jon Watts. Tym razem magazyn Empire zaprezentował kilka kolejnych zdjęć z filmu. Pojawiają się na nich m.in. tytułowy bohater, Quentin Beck aka Mysterio, Nick Fury, Happy Hogan czy Maria Hill.

Najbardziej interesujące wydają się dwie z fotografii. Na jednej z nich możemy zobaczyć Wattsa w tajemniczym budynku - spekuluje się, że to w rzeczywistości Stark Tower, które po hipotetycznym zakupieniu przez Normana Osborna miałoby zmienić nazwę na Oscorp. Z kolei inne zdjęcie ostatecznie obala fanowską teorię, według której pod czarnym strojem Pajączka miał ukrywać się nie Peter Parker, a inny bohater. Zobaczcie sami:

Film Spider-Man: Daleko od domu wejdzie na ekrany kin w Polsce 5 lipca.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel/HN Entertainment

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV