Star Trek: Discovery powraca po przerwie. Zobacz zdjęcia z nowego odcinka

Do sieci trafiły materiały promujące powrót serialu Star Trek: Discovery. Co nas czeka w drugiej połowie sezonu?

Do sieci trafiły materiały promujące powrót serialu Star Trek: Discovery. Co nas czeka w drugiej połowie sezonu?

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Serial Star Trek: Discovery powraca po przerwie. Odcinek zatytułowany Despite Yourself, został wyreżyserowany przez dobrze znanego fanom Star Treka, Jonathana Frakesa, którego widzowie w Polsce kojarzą na pewno jako Komandora Rikera z Star Trek: Następne pokolenie.

Po cliffhangerze z epizodu 9, mogliśmy się tylko domyślać w jakim kierunku podąży historia. Twórcy zdradzają, że druga połowa sezonu będzie bardziej opowieścią wojenną, widzowie mają zobaczyć mniej napisów, co oznacza, że zostanie rozegranych znacznie więcej starć. Ma być też bardziej emocjonalnie.

Zobacz też galerię zdjęć z najnowszego odcinka:

W rozdziale 2, podczas pobytu na nieznanym terytorium, ekipa USS Discovery jest zmuszona do kreatywności w swoich kolejnych wysiłkach, aby przetrwać przeciwne i niespotykane siły i wrócić do domu. Premiera nowego odcinka w Stanach dziś na CBS.

Źródło: comickbook.com/ zdjęcie główne: CBS

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV