Star Trek: Discovery - w jakim okresie czasowym będzie dziać się 3. sezon?

Showrunner serialu Star Trek: Discovery wypowiedział się o 3. sezonie produkcji.

Showrunner serialu Star Trek: Discovery wypowiedział się o 3. sezonie produkcji.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!

2. sezon serialu

Star Trek: Discovery zakończył się niespodziewanym skokiem w czasie do odległej przyszłości. Teraz showrunner produkcji,

Alex Kurtzman wyjawił w rozmowie z The Hollywood Reporter jak spory był to przeskok. Producent zdradził, że kolejna odsłona serialu będzie dziać się 950 lat później, w 33. wieku.

Twórca stwierdził, że taki zabieg miał na celu zbadanie innych zakamarków tego uniwersum, których jeszcze widzowie nie mieli okazji doświadczyć. Kurtzman stwierdził, że teraz, gdy wszyscy są wolni od kanonu będzie okazja na pokazanie czegoś nowego we franczyzie Star Treka. Showrunner zaznaczył jednak, że w produkcji pojawią się nawiązania do klasycznego kanonu uniwersum, ale będą one odległym wspomnieniem w tym punkcie, w którym znajdą się bohaterowie .

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: materiały prasowe/CBS

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV