Star Trek: Picard - jakie różnice względem serialu Star Trek: Następne pokolenie?

Alex Kurtzman, producent serialu Star Trek: Picard odniósł się do różnic pomiędzy tym serialem, a Star Trek: Następne pokolenie.

Alex Kurtzman, producent serialu Star Trek: Picard odniósł się do różnic pomiędzy tym serialem, a Star Trek: Następne pokolenie.

Michał Kujawiński
Michał Kujawiński

Star Trek: Picard to nadchodzący serial ze świata Star Treka, w którym w roli głównej powróci Patrick Stewart. W fabule poznamy kolejny etap życia Picarda, po tym, jak opuścił on szeregi Gwiezdnej Floty. Teraz producent wykonawczy serialu, Alex Kurtzman wyjaśnia, jakie będą różnice pomiędzy tym serialem, a Star Trek: Następne pokolenie.

Kurtzman w rozmowie z Trek Core powiedział, że czują odpowiedzialność związaną z kontynuowaniem pewnych wątków w serialu, ale zależało im na poprowadzeniu historii tak, aby zarówno nowi widzowie jak i starzy, mogli mieć taką samą satysfakcję.

Zależało nam, aby powracający do tego świata widzowie, którzy pokochali Następne Pokolenie, mogli poczuć, że nawiązujemy do tego, ale będzie to zupełnie inne doświadczenie.

Kurtzman wymienia m.in. zupełnie inny rodzaj prowadzenia opowieści, a także wizualnie serial będzie wyróżniał się na tle poprzednika. Producent mocno podkreśla jednak, że nowi widzowie zostaną odpowiednio wprowadzeni w całą historię i będą mogli równie szybko poczuć więź z tytułowym bohaterem.

Źródło: comicbook.com/zdjecie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV