Przeczytaj w weekend

Stargate na Polcon 2012

Ogłoszono, że podczas ogólnopolskiego konwentu miłośników fantastyki "Polcon" ważnym tematem będzie kultowy serial science fiction.

Ogłoszono, że podczas ogólnopolskiego konwentu miłośników fantastyki "Polcon" ważnym tematem będzie kultowy serial science fiction.

Adam Siennica
Adam Siennica

Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki „Polcon” to nazwa zarezerwowana dla jednego spotkania fantastów w roku. Pierwsza tego typu ogólnodostępna impreza odbyła się w październiku 1985 roku w Błażejewku pod Poznaniem, a organizatorem był poznański klub „Orbita”.

Program tego najważniejszego z polskich konwentów jest zawsze bardzo bogaty. Podczas czterech dni trwania imprezy odbywają się spotkania z autorami, wydawcami i krytykami fantastyki, pokazy filmowe, sesje w gry fabularne, dyskusje panelowe, konkursy i zabawy, promocje książek i gier fantastycznych, wystawy grafik i malarstwa SF oraz wiele innych atrakcji.

Polcon 2012 odbędzie się w dniach 23 do 26 sierpnia 2012 roku we Wrocławiu w budynkach Uniwersytetu Przyrodniczego. Jako centrum imprezy zostanie wykorzystana siedziba Centrum Dydaktyczno-Naukowego na pl. Grunwaldzki 24 A.

Zapraszamy wszystkich do udziału w prelekcjach na temat kultowego serialu s-f Stargate SG-1. Dyskusje, Najciekawsze sceny, najlepsze odcinki, ciekawostki, quiz i wiele innych atrakcji.

Organizatorzy zapewniają kilka godzin dobrej zabawy. Będziemy rozmawiać o najważniejszych wydarzeniach ze świata Stargate. Oceniać, i głosować na najlepsze odcinki sezonów. Poruszymy również wątki miłosne. Pojawią się ciekawostki i fakty związane z powstawaniem serialu.

To nie wszystko, organizatorzy przygotowali dla Was quiz z wiedzy o Stargate. Do wygrania atrakcyjne nagrody:

- Kolekcjonerska edycja 10 sezonów Stargate SG-1
- Filmy DVD Stargate Continuum i The Ark of Truth
- Koszulki Stargate SG-1

Sponsorem nagród są portale noclegowe: www.enocowanie.net, www.otowakacje.net, www.spaniewpolsce.net.
Oficjalny temat Stargate Polcon 2012 tutaj: http://forum.gwrota.com/index.php?showtopic=21156
Więcej informacji na temat Polconu na oficjalnej stronie http://polcon2012.pl
Oficjalny Line-up oraz więcej informacji już wkrótce !

Źródło: informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV