Szutry Argentyny - fragment rozgrywki z WRC 8
Po jedynym jak dotąd zwiastunie zapowiadającym nadejście rajdowej gry WRC 8 w końcu przyszedł czas na pokazanie rozgrywki.
Po jedynym jak dotąd zwiastunie zapowiadającym nadejście rajdowej gry WRC 8 w końcu przyszedł czas na pokazanie rozgrywki.

Do sieci trafił trwający kilka minut materiał wideo przedstawiający w akcji rajdową grę WRC 8 The Official Game, której premiera najprawdopodobniej we wrześniu tego roku. Wideo pokazuje przejazd jednego z argentyńskich odcinków tegorocznego kalendarza Mistrzostw Świata. Materiał pochodzi z wersji beta, więc do samej premiery część z tego, co za chwilę obejrzycie, może ulec drobnym zmianom.
Z nowości w serii warto wspomnieć o całkowicie zmodyfikowanym i bardziej realistycznym trybie kariery, który zaprojektowano przy udziale kierowców WRC: harmonogram i zarządzanie aktywnościami pomiędzy rajdami, badania i rozwój auta, rekrutowanie i zarządzanie personelem (mechanicy, inżynierowie, ekipa medyczna, dział meteo, dyrektor ds. finansów, menadżer ds. komunikacji itd.). Ponadto w WRC 8 The Official Game dostępny będzie nowy dynamiczny system pogody. Zmieniające się warunki atmosferyczne, jak deszcz, śnieg i gradobicie mają większy wpływ na jazdę, co sprawia, że symulacja jest maksymalnie realistyczna.
Źródło: youtube.com / fot. BigBen
Najlepsze z 24h
Kalendarz premier seriali
Zobacz wszystkie premiery
Dzisiaj urodziny obchodzą
Lady Gaga
ur. 1986, kończy 37 lat
Brett Ratner
ur. 1969, kończy 54 lat
Julia Stiles
ur. 1981, kończy 42 lat
Orla Brady
ur. 1961, kończy 62 lat
Dianne Wiest
ur. 1948, kończy 75 lat
Co o tym sądzisz?