Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw - twórcy szykują szok dla fanów z gwiazdą kina akcji

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw mają pokazać coś niezwykle ważnego. News zawiera bardzo duży spoiler.

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw mają pokazać coś niezwykle ważnego. News zawiera bardzo duży spoiler.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw to pierwszy spin-off serii Szybcy i wściekli. Według nowej plotki fani kina akcji dostaną wielką niespodziankę.

W ostatniej scenie filmu mamy poznać główny czarny charakter spin-offu. Osobę, która pociąga za wszystkie sznurki i stoi za działaniami terrorysty granego przez Idrisa Elbę. Ma być to scena, która wywoła wielkie zaskoczenie u widzów na samym końcu filmu. Tak jak zrobiono z Jasonem Stathamem w filmie Szybcy i wściekli 6. Najprawdopodobniej ma być to wprowadzenie do sequela. Nie wiadomo, czy ta postać będzie związana też z podstawową serią.

UWAGA - PORTAL THAT HASHTAG SHOW POZNAŁ TOŻSAMOŚĆ AKTORA, KTÓRY ZAGRAŁ TĘ ROLĘ. JEST TO DUŻA GWIAZDA KINA AKCJI I WIELKI SPOILER.

Według ich doniesień głównym złym spin-offu Szybkich i wściekłych został... Keanu Reeves. Aktor w ostatnich latach stał się wielką gwiazdą kina akcji dzięki serii John Wick. Akurat za kamerą Hobbsa i Shawa stoi współtwórca postaci Wicka. Szczegółów sceny nie wyjawiono. Jest to nadal plotka, która nie została potwierdzona, więc traktujmy ją z dystansem.

Premiera filmu w sierpniu.

John Wick 3: ParabellumŹródło: materiały prasowe

Źródło: That Hashtag Show / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV