Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw - twórcy szykują szok dla fanów z gwiazdą kina akcji

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw mają pokazać coś niezwykle ważnego. News zawiera bardzo duży spoiler.

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw mają pokazać coś niezwykle ważnego. News zawiera bardzo duży spoiler.

UWAGA: TEKST ZAWIERA SPOILERY!
UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw to pierwszy spin-off serii Szybcy i wściekli. Według nowej plotki fani kina akcji dostaną wielką niespodziankę.

W ostatniej scenie filmu mamy poznać główny czarny charakter spin-offu. Osobę, która pociąga za wszystkie sznurki i stoi za działaniami terrorysty granego przez Idrisa Elbę. Ma być to scena, która wywoła wielkie zaskoczenie u widzów na samym końcu filmu. Tak jak zrobiono z Jasonem Stathamem w filmie Szybcy i wściekli 6. Najprawdopodobniej ma być to wprowadzenie do sequela. Nie wiadomo, czy ta postać będzie związana też z podstawową serią.

UWAGA - PORTAL THAT HASHTAG SHOW POZNAŁ TOŻSAMOŚĆ AKTORA, KTÓRY ZAGRAŁ TĘ ROLĘ. JEST TO DUŻA GWIAZDA KINA AKCJI I WIELKI SPOILER.

Według ich doniesień głównym złym spin-offu Szybkich i wściekłych został... Keanu Reeves. Aktor w ostatnich latach stał się wielką gwiazdą kina akcji dzięki serii John Wick. Akurat za kamerą Hobbsa i Shawa stoi współtwórca postaci Wicka. Szczegółów sceny nie wyjawiono. Jest to nadal plotka, która nie została potwierdzona, więc traktujmy ją z dystansem.

Premiera filmu w sierpniu.

John Wick 3: ParabellumŹródło: materiały prasowe

Źródło: That Hashtag Show / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV