Przeczytaj w weekend

T.J. Miller chce uniknąć oskarżenia za fałszywy alarm bombowy

Wiosną tego roku T.J. Miller został aresztowany za fałszywy alarm bombowy. Teraz aktor chce wynegocjować porozumienie, by uniknąć oskarżenia.

Wiosną tego roku T.J. Miller został aresztowany za fałszywy alarm bombowy. Teraz aktor chce wynegocjować porozumienie, by uniknąć oskarżenia.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  t.j. miller 

Na początku kwietnia świat obiegły wiadomości, że T.J. Miller, aktor znany z filmu Deadpool 2, został aresztowany na lotnisku w Nowym Jorku, ponieważ przekazał służbom fałszywe informacje o bombie w pociągu do Connecticut. Aktor miał zadzwonić pod numer 911 i oświadczyć, że do wagonu właśnie wniesiono bagaż, w którym znajdowały się ładunki wybuchowe. Pasażerowie zostali ewakuowani, a Millera w stanie nietrzeźwości znaleziono w zupełnie innym pociągu. Został aresztowany i choć wyszedł za kaucją, nadal grozi mu akt oskarżenia i 5 lat więzienia.

Zgodnie z nowymi informacjami podanymi przez zagraniczne portale, Miller próbuje aktualnie wypracować porozumienie z prokuratorem. Aktorowi zależy, by cała sprawa została zamknięta bez przedstawienia mu aktu oskarżenia. Strony złożyły już stosowne dokumenty w tej sprawie i niedługo mają odbyć się rozmowy na temat tego, jak można ją rozwiązać. Kolejna rozprawa Millera miała odbyć się 14 września, ale według nowych doniesień przesunięto ją na 30 listopada, by umożliwić negocjacje.

Będziemy informować o szczegółach.

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV