Przeczytaj w weekend

Terry O’Quinn dołącza do obsady serialu Castle Rock

Castle Rock to nowy serial na podstawie prozy Stephena Kinga. Do obsady oficjalnie dołącza Terry O'Quinn.

Castle Rock to nowy serial na podstawie prozy Stephena Kinga. Do obsady oficjalnie dołącza Terry O'Quinn.

Akcja serialu Castle Rock rozgrywa się w fikcyjnym mieście z prozy Stephena Kinga. Mroczna produkcja będzie czerpać z całej twórczości autora i zaprezentuje postaci i wydarzenia, które miały miejsce w jego najbardziej znanych dziełach. Szczegóły dotyczące fabuły nie są jeszcze znane, jednak sama obsada nieustannie się powiększa.

Czytaj także: Plotka: Beyonce stworzy piosenkę przewodnią do filmu o Bondzie?

Potwierdzono, że w nowym serialu wystąpi Terry O'Quinn. Aktor jest znany wszystkim fanom serialu Lost, w którym wcielał się w postać Johna Locke. Pojawił się również w produkcjach takich jak The Blacklist: Redemption oraz Patriot. W Castle Rock wcieli się w postać Dale'a Lacy, który jest "filarem społeczności całego miasta".

W obsadzie są także Bill Skarsgard, Scott Glenn, Sissy Spacek, André Holland, Jane Levy i Melanie Lynskey. Premiera w przyszłym roku.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV