Przeczytaj w weekend

Thanos już nie jest socjopatą. Netflix zmienił opis hitu MCU

Netflix wziął sobie do serca krytykę fanów i zmienił opis filmu MCU, Avengers: Wojna bez granic. Thanos nie jest już w nim nazywany socjopatą.

Netflix wziął sobie do serca krytykę fanów i zmienił opis filmu MCU, Avengers: Wojna bez granic. Thanos nie jest już w nim nazywany socjopatą.

Michalina Reda
Michalina Reda

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że fani MCU wściekają się na Netflixa. Powodem był opis filmu Avengers: Infinity War, który można było przeczytać na platformie - tam nazwano Thanosa "socjopatą", z czym większość fanów zupełnie się nie zgadzała. Miłośnicy MCU uważają bowiem, że jest nie tylko niesprawiedliwe, ale również zupełnie niezgodne z jego prawdziwymi motywacjami. W wyniku tej sytuacji, na profilu Netflixa na Twitterze zaczęły pojawiać się wpisy, które nawoływały do tego, by opis został zmieniony.

Wygląda na to, że Netflix usłuchał próśb fanów - określenie "socjopata" rzeczywiście zniknęło z oficjalnego opisu filmu na platformie. Zamiast tego mamy zupełnie nowy opis, w którym można przeczytać:

Najeźdźca. Anihilator. Tak zwany zbawca. Gdy Thanos jest coraz bliższy osiągnięciu wszechmocy, losy wszechświata zależą już tylko od Avengers.

Avengers: Wojna bez granic - nowy opis w Netflixie
źródło: comicbook.com

Określenia, jakich teraz użył Netflix, już znacznie bardziej pasują do motywacji Thanosa. Jak Wam się podobają? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV