„The Blacklist”, hit NBC z zamówieniem pełnego sezonu

Oficjalna decyzja, a właściwie formalność. Jeden z największych hitów ramówki w sezonie 2013/14 pt. The Blacklist otrzymał "back 9", czyli zamówienie dziewięciu dodatkowych odcinków.

Oficjalna decyzja, a właściwie formalność. Jeden z największych hitów ramówki w sezonie 2013/14 pt. The Blacklist otrzymał "back 9", czyli zamówienie dziewięciu dodatkowych odcinków.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Oznacza to, że The Blacklist emitowany będzie na NBC przez cały sezon, a pierwsza seria składać się będzie łącznie z 22 odcinków. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że w grudniu razem z końcem emisji "The Voice" The Blacklist uda się na dłuższą przerwę i do ramówki powróci w lutym (wraz ze startem szóstej serii "The Voice").

Podczas dwóch pierwszych emisji serial stacji NBC gromadził przed telewizorami 12 mln widzów przy wysokim współczynniku 18-49. The Blacklist dołączył więc do innego nowego serialu dramatycznego, który świetnie zaczął sezon, czyli do Sleepy Hollow na FOX i otrzymał zamówienie drugiego sezonu. Niebawem podobną decyzję w stosunku do Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. powinna ogłosić stacja ABC.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV