The Blackout Club to horror dla fanów Stranger Things. Gra od twórców serii BioShock

Ta nastawiona na kooperację produkcja zaoferuje mroczny klimat oraz rozgrywkę, która będzie wymagała improwizowania i kombinowania.

Ta nastawiona na kooperację produkcja zaoferuje mroczny klimat oraz rozgrywkę, która będzie wymagała improwizowania i kombinowania.

Niezależne studio Question zapowiedziało grę The Blackout Club, które opowiada o grupie nastolatków z niewielkiego miasta, którzy zmagają się z tajemniczym problemem. Tracą oni świadomość, po czym budzą się w różnych miejscach, nie pamiętając co robili wcześniej. Sytuacje dodatkowo komplikuje zaginięcie jednego z nich. Przyjaciołom nie pozostaje więc nic innego, jak rozpocząć śledztwo, które doprowadzi ich do przerażających odkryć.

Na poszczególne misje będziemy wybierać się w nocy, zaś po ich ukończeniu wrócimy do domów, gdzie będziemy mogli rozwinąć nasze postacie i odblokować inne zdolności. Duży nacisk zostanie tutaj położony na kooperację między graczami - każdy z członków grupy będzie dysponował różnymi umiejętnościami i przedmiotami, które będzie można wykorzystać do rozwikłania tajemnicy.

W skład Question wchodzą deweloperzy, którzy pracowali m.in. nad grami BioShock 2, Bioshock: Infinite i Dishonored. The Blackout Club zadebiutuje na początku 2019 roku na pecetach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: allgamesdelta.com / fot. Question Games

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV