The Boys - krwawy Karl Urban na nowym zdjęciu z planu 2. sezonu

W sieci pojawiło się zdjęcie zza kulis pracy nad 2. sezonem serialu The Boys. Ponadto producenci projektu wypowiedzieli się o kolejnej odsłonie.

W sieci pojawiło się zdjęcie zza kulis pracy nad 2. sezonem serialu The Boys. Ponadto producenci projektu wypowiedzieli się o kolejnej odsłonie.

Mimo, że serial The Boys zadebiutował na platformie Amazon Prime Video kilka tygodni temu, to już trwają prace na planie 2. sezonu produkcji. Karl Urban, który w projekcie wciela się w rolę lidera tytułowej grupy, Billy'ego Rzeźnika zamieścił w sieci zdjęcie zza kulis, które ukazuje jego krwawo ucharakteryzowaną twarz. Możecie je obejrzeć poniżej.

Ponadto producenci serialu, Seth Rogen i Evan Goldberg zdradzili w rozmowie z portalem Collider, że widzieli już pierwszy odcinek 2. sezonu i stwierdzili, że było to coś cudownego, o wiele lepszego niż się spodziewali. Powiedzieli, że mają w tej serii większe środki niż przy debiutanckiej odsłonie i wszystkie aspekty produkcji się rozrastają. Natomiast Eric Kripke, twórca serialu stwierdził w rozmowie z Colliderem, że zależy mu, aby zrobić sezon, który będzie bardziej intensywny i bardziej szalony od poprzedniej odsłony, przy tym jeszcze mocniej nastawiony na rysy psychologiczne postaci.

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Totally Butcherd that one 😜! Up to our old tricks Shooting season 2 of @theboystv

Post udostępniony przez Karl Urban (@karlurban)

Źródło: comicbook.com/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV