Menu

Aktualności

The Division – Ubisoft rozsyła klucze do wersji beta

Sprawdźcie swoje skrzynki mailowe. Firma Ubisoft rozpoczęła wysyłanie kluczy, dzięki którym będziecie mogli pobrać grę Tom Clancy's The Division w wersji beta.

Już w czwartek na konsoli Xbox One (a w piątek na PlayStation 4 i PC) rozpoczną się beta testy gry Tom Clancy’s The Division. W dniu dzisiejszym uruchomiony został tzw. pre-load wersji beta, a Ubisoft rozpoczął wysyłanie kluczy do bety za pomocą maili.

Jeśli potwierdziliście wcześniej udział w wersji beta (otrzymując kod z zamówienia przedpremierowego), na Waszych skrzynkach już czeka lub niebawem pojawi się stosowny mail z kodem, dzięki któremu ściągniecie betę The Division.

Czytaj także: Matthew Perry nie pamięta zdjęć do 3 sezonów Przyjaciół

Co warte podkreślenia – nie musicie czekać na wiadomość mailową z kodem (o ile wcześniej potwierdziliście udział w becie kodem z zamówienia przedpremierowego). Aby odebrać swój kod dostępu do bety, musicie zalogować się na swoim koncie UPlay, które dostępne jest tutaj. Zostaniecie przeniesieni na stronę, na której znajduje się kod do pobrania bety.

Ubisoft ujawnił również godziny startów wersji beta. Posiadacze konsoli Xbox One zabawę rozpoczną w najbliższy czwartek (28 stycznia) o godzinie 10:00 czasu polskiego. Z kolei właściciele konsoli PlayStation 4 i PC rozgrywki w becie rozpoczną w piątek (29 stycznia) o godzinie 13:00.

Testy wersji beta gry Tom Clancy’s The Division trwać będą do 31 stycznia 2016 roku.

Źródło: Ubisoft
Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze