The Eternals - o czym będzie film MCU? Opis filmu zawiera nowe informacje

The Eternals to nowy film MCU, który należy do 4. fazy uniwersum i jest częścią nowej wielkiej historii. Zaprezentowano opis produkcji, który daje wgląd w to, czego możemy oczekiwać.

The Eternals to nowy film MCU, który należy do 4. fazy uniwersum i jest częścią nowej wielkiej historii. Zaprezentowano opis produkcji, który daje wgląd w to, czego możemy oczekiwać.

Michał Kujawiński
Michał Kujawiński

The Eternals to film MCU, który przedstawi widzom kompletnie nowe postaci o mocy potężniejszej niż Avengers. Do tej pory nie znaliśmy zbyt wielu szczegółów fabularnych. Disney opublikował jednak nowy opis, który być może dalej nie jest zbyt szczegółowy, ale daje lepsze wyobrażenie o tym, czego możemy spodziewać się w filmie.

Od dawna pojawiały się informacje, że tytułowi bohaterowie zmierzą się ze starymi wrogami z komiksów - Dewiantami. Opis ujawnia jednak, że dojdzie do sytuacji, która wznowi ten konflikt. Czy chodzi o wydarzenia z filmu Avengers: Koniec gry? Przeczytajcie opis:

The Eternals - o czym film?

The Eternals przedstawia nowy ekscytujący zespół superbohaterów Kinowego Uniersum Marvela, starożytną rasę obcych, która żyje na Ziemi w tajemnicy od tysięcy lat. Po wydarzeniach z Avengers: Koniec gry, niespodziewana tragedia zmusza ich do wyjścia z cienia, aby ponownie się zjednoczyć w walce z najstarszym wrogiem ludzkości, Dewiantami.

The Eternals - kim są bohaterowie?

W głównych bohaterów wcielą się: Richard Madden jako wszechmocny Ikaris, Gemma Chan jako miłująca ludzkość Sersi, Kumail Nanjiani jako kosmiczny mocarz Kingo,Lauren Ridloff jako superszybka Makkari, Brian Tyree Henry jako inteligentny wynalazca Phastos, Salma Hayek jako mądra przywódczyni Ajak, Lia McHugh jako wiecznie młoda Spirte, Don Lee jako potężny Gilgamesh, Barry Keoghan jako zdystansowany Druig oraz Angelina Jolie jako zażarta wojowniczka Thena. Kit Harington został obsadzony jako Dane Whitman. Za kamerą filmu stanie Chloé Zhao.

Kim są komiksowi Eternals?

The Eternals - data premiery filmu 6 listopada 2020 roku.

Źródło: comicbookmovie.com/zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV