The Last of Us: Part II zadebiutuje w lutym? Tak sugeruje sklep ze Szwajcarii

W przededniu eventu związanego z The Last of Us: Part II pojawiła się plotka mówiąca o dokładnej dacie premiery nadchodzącej gry.

W przededniu eventu związanego z The Last of Us: Part II pojawiła się plotka mówiąca o dokładnej dacie premiery nadchodzącej gry.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Na 24 września zaplanowano event związany z The Last of Us: Part II. Wydarzenie musi być znaczącej skali, bo jest szeroko promowane w mediach społecznościowych. Można więc przypuszczać, że albo zobaczymy fragment rozgrywki, albo też - na co liczy sporo graczy - dowiemy się również o dacie premiery nowej gry studia Naughty Dog.

Ta ciągle nie została oficjalnie ujawniona, ale pojawiła się kolejna plotka wskazująca na lutową premierę. Jeden ze szwajcarskich sklepów umieścił na swojej stronie kartę gry z datą 28 lutego 2020 roku.

To kolejny raz, kiedy mowa o tym miesiącu. Wcześniej wymsknęło się to aktorce głosowej, Ashley Johnson. Jeszcze wcześniej osoby z branży sugerowały właśnie, że tytuł może pojawić się w lutym, a konkretnie w okolicy walentynek.

Na tę chwilę wiadomość tę należy traktować z dystansem, gdyż podobnie jak przy wcześniejszych doniesieniach, Sony nie komentuje sprawy. Miejmy nadzieję, że już jutro wszystko będzie jasne i fani przygód Ellie oraz Joela będą mogli zaznaczyć w kalendarzu konkretny termin premiery The Last of Us: Part II.

Źródło: psu.com / fot. SIE

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV