Thor: Ragnarok – już wiadomo, kto użycza głosu Surturowi

Fani filmów Marvela zastanawiali się z pewnością, czyim głosem przemówi ognisty gigant, Surtur. Zagadka została najwyraźniej rozwiązana.

Fani filmów Marvela zastanawiali się z pewnością, czyim głosem przemówi ognisty gigant, Surtur. Zagadka została najwyraźniej rozwiązana.

Marvel zatrudnił Clancy Brown (Warcraft: Początek, Skazani na Shawshank). Aktor gra więc Surtura w oczekiwanym przez miłośników produkcji z uniwersum Marvela filmie Thor: Ragnarok. Reżyser Taika Waititi właściwie sam ujawnił tę informację, opowiadając o skomplikowanym procesie tworzenia potwora:

Zrobiłem trochę z mo-capu dla Surtura, ale mieliśmy też Clancy'ego Browna, podkładającego mu głos.

Czytaj także: Avengers: Infinity War – oficjalny wielki plakat. Nowy wygląd Kapitana Ameryki i Czarnej Wdowy

Waititi gra też Korga, (skalnego) bohatera z Planety Hulka, z którym Thor się zaprzyjaźnia. Reżyser przyznał, że jego rola miała być malutka, ale z czasem urosła (dla ciekawych - 1:35 w zwiastunie).

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV