TVN opóźnia start wiosennej ramówki. Kiedy premiery seriali?

Udało nam się ustalić, że start wiosennej ramówki stacji TVN został przesunięty o tydzień. Wiemy, kiedy premiery oczekiwanych seriali.

Udało nam się ustalić, że start wiosennej ramówki stacji TVN został przesunięty o tydzień. Wiemy, kiedy premiery oczekiwanych seriali.

Dawid Muszyński

Dawid Muszyński

Tagi:  TVN 

Jak udało nam się ustalić, powodem przesunięcia startu wiosennej ramówki TVN jest decyzja biznesowa. To oznacza, że oczekiwane przez widzów tytuły zadebiutują później niż zapowiadano.

Odwróceni. Ojcowie i córki pojawią się na ekranach 25 lutego (a nie 18 lutego, jak zapowiadano) o 21:30.  Natomiast Szóstka ma ustaloną premierę na 3 marca o 21:30. Chyłka – Zaginięcie trafi na ekrany telewizorów już 4 marca. Serial wcześniej był dostępny na player.pl.

Popularna Diagnoza powróci z nowymi odcinka dopiero 27 lutego. Przypomnijmy, że do obsady dołączył Maciej Stuhr.

Źródło: naEKRANIE.pl / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV