Twórca Dobrego miejsca i Brooklyn 9-9 stworzy mroczną komedię dla HBO Max

Mike Schur znalazł nowy projekt! Wraz z grupą mocnych scenarzystów zabiera się za nowy serial dla HBO MAX.

Mike Schur znalazł nowy projekt! Wraz z grupą mocnych scenarzystów zabiera się za nowy serial dla HBO MAX.

Michael Schur to twórca m.in. Dobrego miejsca, Brooklyn 9-9 czy Parks and Recreation; pisał też scenariusze do Czarne lustro czy Biuro. Teraz, wraz z Lucią Aniello, Paulem W. Downsem and Jen Statsky (Broadchurch) stworzą nowy, niezatytułowany jeszcze serial.

Ma on skupić się na mentorskim związku między dwoma kobietami z różnych pokoleń - divą z Las Vegas i 25-letnią dziewczyną. Pilot został zamówiony dwa dni przed zakończeniem Dobrego miejsca, którego Schur był showrunnerem przez 4 sezony. Ta nowa, "mroczna komedia" (jak ją nazywają) będzie jego trzecim streamingowym projektem. 

HBO Max zadebiutuje na rynku amerykańskim w maju 2020 roku w cenie 14,99 $ i będzie to jeden z najdroższych serwisów VoD dostępnych na rynku. Zarówno za dostęp do Disney+ jak i podstawowy pakiet Netflixa trzeba zapłacić o wiele mniej. Data premiery platformy w Polsce na razie nie jest znana.

Subskrybenci HBO Max będą mogli przebierać w produkcjach od czołowych twórców światowej klasy. W serwisie pojawią się treści od twórców z Warner Brothers, Teeth, DC, Boomerang, Adult Swim czy Studia Ghibli, których nie znajdziemy w standardowej ofercie HBO.

 

Źródło: hollywoodreporter.com/zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV