Przeczytaj w weekend

UPFRONTY: Ramówka FOXa

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Dzisiejszy dzień należy do FOXa. Stacja właśnie zaprezentowała swoją ramówkę na przyszły sezon. Jest sporo nowości, ale też kilka seriali zachowało swoje miejsce w ramówce (mowa choćby o czwartku i "Fringe"). Jak warto zauważyć, rozpiska dotyczy zarówno jesieni jak i midseason.

JESIEŃ:

Poniedziałek:
8:00 PM - "House"
9:00 PM - "Lone Star" (premiera)

Wtorek:
8:00 PM - "Glee"
9:00 PM - "Raising Hope" (premiera)
9:30 PM - "Running Wilde" (premiera)

Środa:
8:00 PM - "Lie to Me"
9:00 PM - "Hell's Kitchen"

Czwartek:
8:00 PM - "Bones"
9:00 PM - "Fringe"

Piątek:
8:00 PM - "Human Target"
9:00 PM - "The Good Guys"

MIDSEASON:

Poniedziałek:
8:00 PM - "House"
9:00 PM - "Lone Star", "Ride-Along" (premiera)

Wtorek:
8:00 PM - "American Idol"
9:00 PM - "Running Wilde" / "Mixed Signals" (premiera)

Środa:
8:00 PM - "Raising Hope"
8:30 PM - "American Idol"
9:00 PM - "Glee"

Czwartek:
8:00 PM - "Bones"
9:00 PM - "Fringe"

Piątek:
8:00 PM - "Human Target"
9:00 PM - "Kitchen Nightmares"

W porównaniu z wczorajszą ramówką NBC jest znacznie spokojniej. FOX utrzymał emisję "Lie to Me" i "Human Target", ale zmienił im dzień emisji. Co ciekawe - "Lie to Me" emitowane będzie bez przerwy od czerwca do stycznia! Z kolei wiele wskazuje na to, że "Human Target" otrzymał pełny sezon (22 odcinki), skoro w ramówce podawany jest zarówno jesienią jak i w midseason.

Komedia FOXa - "The Good Guys", która swoją emisję rozpocznie już latem, również utrzyma się do jesieni (zamówione 7 dodatkowych odcinków). Stacja podała również, że "Glee" emitowane będzie po "SuperBowl" (w ten sposób może liczyć na jednorazową, gigantyczną widownię - około 30 mln).

Nie sprawdziły się doniesienia dotyczące "Idola", który pozostaje w midseason, we wtorki i środy. Czwartek bez zmian, "Bones" i "Fringe" będą walczyć z silną konkurencją.

O nowych serialach ciężko powiedzieć coś nowego. Żaden z nich nie wyróżnia się zbyt szczególnie. Chyba najciekawszy - "Ride-Along" dopiero w midseason.

Źródło: FOX

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV