Przeczytaj w weekend

Warren Kole w serialu „Stalker” twórcy „The Following”

Warren Kole współpracował z Kevinem Williamsonem przy serialu The Following. Aktor dostaje dużą rolę w Stalker.

Warren Kole współpracował z Kevinem Williamsonem przy serialu The Following. Aktor dostaje dużą rolę w Stalker.

Adam Siennica

Adam Siennica

Warrem Kole zagra Trenta Wilkesa, detektywa z wydziału z Los Angeles, który popada w konflikt z Jackiem (Dylan McDermot). Będzie to rola powracająca, co oznacza, że zobaczymy go w większości odcinków.

Thriller psychologiczny opowiadający o parze detektywów (w tych rolach Dylan McDermott i Maggie Q), którzy pracują w jednostce policyjnej zajmującej się oceną prawdopodobnych zagrożeń i incydentów.

Stalker zadebiutuje w USA 1 października. Polska data emisji nie jest znana.

Źródło: tvline.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV