Władcy przygód. Stąd do Oblivio – nauczyciele zachwyceni polskim filmem [WIDEO]

W sieci pojawiło się wideo z reakcjami nauczycieli i uczniów na najnowszą, polską produkcję familijną.

W sieci pojawiło się wideo z reakcjami nauczycieli i uczniów na najnowszą, polską produkcję familijną.

Film Władcy przygód. Stąd do Oblivio opowiada historię Franka i Izki, zwariowanych, pełnych energii i szalonych pomysłów młodych ludzi, którzy przypadkiem sprowadzają z innego wymiaru, Eddiego, uciekiniera z krainy Oblivio. W ślad za nim ruszają złowieszczy łowcy głów. Bohaterowie będą musieli pomóc tajemniczemu przybyszowi.

Nowa, familijna produkcja bardzo podoba się nauczycielom i uczniom. Poniżej możecie obejrzeć wideo z reakcjami członków grona pedagogicznego oraz ich podopiecznych po obejrzeniu widowiska.

Premiera filmu 22 marca.

Źródło: informacja prasowa/zdjęcie główne: Krzysztof Globisz

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV