Przeczytaj w weekend

Wong o odejściu Spider-Mana z MCU: Dlaczego mama i tata się kłócą?

Benedict Wong naprawdę obrazowo skomentował fakt, że Spider-Man pożegnał się z MCU, nawiązując tym samym do negocjacji firm Disney i Sony.

Benedict Wong naprawdę obrazowo skomentował fakt, że Spider-Man pożegnał się z MCU, nawiązując tym samym do negocjacji firm Disney i Sony.

Nie ma dnia, by w sieci nie pojawiały się nowe komentarze na temat faktu, że Spider-Man najprawdopodobniej na dobre pożegnał się z MCU - przypomnijmy, że taki obrót spraw wynika z faktu braku osiągnięcia porozumienia w kwestii dalszej współpracy pomiędzy firmami Disney, Marvel i Sony. Teraz całą sytuację na konwencie FanX Salt Lake Comic Convention postanowił skomentować odtwórca roli Wonga, Benedict Wong:

Cokolwiek tam się dzieje, to jest prawie jak pytanie: Dlaczego mama i tata się kłócą? Osiągnęli przecież razem coś pięknego! Musimy to zrobić, dla dobra nas wszystkich. 

Aktor w trakcie wydarzenia pozostawał w dobrym humorze, przekonując choćby zebranych fanów, że w pojedynku na czarodziejskie moce Wong mógłby pokonać Doktora Strange'a. 

Na tym samym konwencie pojawił się ekranowy Pajączek, Tom Holland. Przyznał on w jednej z wypowiedzi, że w trakcie pracy dla Marvela poczuł się tak, jakby był członkiem większej rodziny:

W moim pierwszym teście ekranowym wziął też udział Robert Downey Jr. - odegraliśmy razem scenę, która trafiła do filmu, tę, w której Spider-Man poznaje Iron Mana. (...) Chciałem się wtedy przedstawić każdemu z ekipy i aktorów, chciałem ich lepiej poznać. Kiedy wróciłem na zasadniczy plan, czułem się już, jakbym był członkiem rodziny - Marvel robi to naprawdę dobrze. 

Zobaczcie również zdjęcia figurki kolekcjonerskiej Mysterio z filmu Spider-Man: Daleko od domu:

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel/Sony/Screen Rant

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Nancy Travis

Nancy Travis

ur. 1961, kończy 58 lat

Jerry Bruckheimer

Jerry Bruckheimer

ur. 1943, kończy 76 lat

David James Elliott

David James Elliott

ur. 1960, kończy 59 lat

Cheryl Hines

Cheryl Hines

ur. 1965, kończy 54 lat

Michael Hirst

Michael Hirst

ur. 1952, kończy 67 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV