Wong o odejściu Spider-Mana z MCU: Dlaczego mama i tata się kłócą?

Benedict Wong naprawdę obrazowo skomentował fakt, że Spider-Man pożegnał się z MCU, nawiązując tym samym do negocjacji firm Disney i Sony.

Benedict Wong naprawdę obrazowo skomentował fakt, że Spider-Man pożegnał się z MCU, nawiązując tym samym do negocjacji firm Disney i Sony.

Nie ma dnia, by w sieci nie pojawiały się nowe komentarze na temat faktu, że Spider-Man najprawdopodobniej na dobre pożegnał się z MCU - przypomnijmy, że taki obrót spraw wynika z faktu braku osiągnięcia porozumienia w kwestii dalszej współpracy pomiędzy firmami Disney, Marvel i Sony. Teraz całą sytuację na konwencie FanX Salt Lake Comic Convention postanowił skomentować odtwórca roli Wonga, Benedict Wong:

Cokolwiek tam się dzieje, to jest prawie jak pytanie: Dlaczego mama i tata się kłócą? Osiągnęli przecież razem coś pięknego! Musimy to zrobić, dla dobra nas wszystkich. 

Aktor w trakcie wydarzenia pozostawał w dobrym humorze, przekonując choćby zebranych fanów, że w pojedynku na czarodziejskie moce Wong mógłby pokonać Doktora Strange'a. 

Na tym samym konwencie pojawił się ekranowy Pajączek, Tom Holland. Przyznał on w jednej z wypowiedzi, że w trakcie pracy dla Marvela poczuł się tak, jakby był członkiem większej rodziny:

W moim pierwszym teście ekranowym wziął też udział Robert Downey Jr. - odegraliśmy razem scenę, która trafiła do filmu, tę, w której Spider-Man poznaje Iron Mana. (...) Chciałem się wtedy przedstawić każdemu z ekipy i aktorów, chciałem ich lepiej poznać. Kiedy wróciłem na zasadniczy plan, czułem się już, jakbym był członkiem rodziny - Marvel robi to naprawdę dobrze. 

Zobaczcie również zdjęcia figurki kolekcjonerskiej Mysterio z filmu Spider-Man: Daleko od domu:

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Marvel/Sony/Screen Rant

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV