Przeczytaj w weekend

Benedict Wong

Benedict Wong
 • Data urodzenia:

  30 listopada 1969 (49)
 • Miejsce urodzenia:

  Wielka Brytania
 • Narodowość:

  Brytyjczyk
 • Wzrost:

  178 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Bio:

  Benedict Wong umiejętności aktorskie zdobywał na dwuletnim kursie w Salford City College. Debiutował w 1992 roku rolą Le Van Donga w serialu telewizyjnym pt.: Screenplay. W 2003 roku był nominowany do British Independent Film Award za kreację Guo Yi w produkcji pt.: Dirty Pretty Things.

W obsadzie (16)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV