World of Warcraft obchodzi 15. urodziny. Specjalne wydarzenie w grze

Trudno w to uwierzyć, ale World of Warcraft ma już 15 lat. Mimo tego to MMORPG nadal cieszy się sporym zainteresowaniem graczy.

Trudno w to uwierzyć, ale World of Warcraft ma już 15 lat. Mimo tego to MMORPG nadal cieszy się sporym zainteresowaniem graczy.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

World of Warcraft zadebiutowało w listopadzie 2004 roku, a więc w tym roku gra obchodzi swoje 15. urodziny. Z tej okazji w produkcji Blizzard Entertainment wystartowało okolicznościowe wydarzenie, które pozwala na przypomnienie sobie dawnych czasów, a także zdobycie wyjątkowych przedmiotów.

Event odbywa się w lokacji Caverns of Time, gdzie można wziąć udział w uroczystościach. Gracze mają m.in. możliwość przypomnienia sobie dawnych bossów - po 3 z dodatków The Burning Crusade, World of Warcraft: Wrath of the Lich King oraz World of Warcraft: Cataclysm. Za pokonanie wszystkich 9 przeciwników przyznawana jest atrakcyjna, wirtualna nagroda - wierzchowiec Obsidian Worldbreaker. Miłośników rozgrywek PvP może zainteresować zaś powrót klasycznego Alterac Valley, w którym na przeciw siebie stają dwie 40-osobowe drużyny, a walka może trwać nawet kilka godzin. Również tutaj można liczyć na zdobycie unikalnego wierzchowca.

Nie musicie się jednak śpieszyć, bo 15. urodziny World of Warcraft będą celebrowane w grze naprawdę długo. Całe wydarzenie zakończy się dopiero 8 stycznia.

Źródło: wowhead.com / fot. Blizzard Entertainment

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV