Przeczytaj w weekend

X-Men i Descender: wkrótce nowe komiksy. Zobaczcie plansze

Na początku marca Mucha Comics planuje wydać dwa komiksy, oba będące kontynuacjami znanych już serii. Zobaczcie okładki i przykładowe plansze.

Na początku marca Mucha Comics planuje wydać dwa komiksy, oba będące kontynuacjami znanych już serii. Zobaczcie okładki i przykładowe plansze.

Ósmego marca nakładem wydawnictwa Mucha Comics ukażą się dwa albumy. Będzie to drugi tom Astonishing X-Men. Tom 2 autorstwa Joss Whedon i John Cassaday , a także trzecia odsłona serii Descender #03: Osobliwości ze scenariuszem Jeff Lemire oraz rysunkami Dustin Nguyen.

Oto okładki i przykładowe plansze z tych albumów.

Dodatkowo wydawca planuje na ósmego marca wznowienie pierwszego tomu serii Kick-Ass.

Źródło: Mucha Comics / fot. Mucha Comics

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV