X-Men: Mroczna Phoenix - powabna Dazzler na zdjęciu zza kulis

W sieci pojawiły się nowe materiały związane z filmem X-Men: Mroczna Phoenix - na zdjęciu zza kulis widoczna jest znana z komiksów Dazzler.

W sieci pojawiły się nowe materiały związane z filmem X-Men: Mroczna Phoenix - na zdjęciu zza kulis widoczna jest znana z komiksów Dazzler.

Film X-Men: Mroczna Phoenix gości w kinach od nieco tylko ponad 2 tygodni, a już teraz mówi się o nim jako o poważnym kandydacie do miana największej tegorocznej klapy finansowej. Dość powiedzieć, że jak do tej pory produkcja w skali globalnej wygenerowała wpływy rzędu 233 mln dolarów, na co składa się ledwie 60 mln USD z USA i 55 mln USD z Chin. Dodajmy do tego jeszcze chłodne przyjęcie wśród widzów, a dość szybko dojdziemy do wniosku, że fani sagi o mutantach nie mają wielu powodów do radości. 

Na całe szczęście twórcy zadbali o to, by zaserwować im festiwal easter eggów i innych nawiązań. Na ekranie pojawiła się choćby znana z komiksów Dazzler - postać ta nie wypowiada co prawda żadnego słowa, lecz widzimy ją w trakcie imprezy zorganizowanej tuż po zakończonej sukcesem kosmicznej misji mutantów. Wcielająca się w jej rolę Halston Sage pokazała takie oto zakulisowe zdjęcie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Halston Sage (@halstonsage)

Mamy również okazję zobaczyć grafikę koncepcyjną z pędzącą przez kosmos tytułową bohaterką:

X-Men: Mroczna Phoenix - grafika koncepcyjnafot. Facebook/Houston Sharp

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: Marvel/MovieWeb

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV