Yvette Nicole Brown w stałej obsadzie „The Odd Couple”

Yvette Nicole Brown kilka dni temu zrezygnowała z serialu Community. Dzięki temu dostała większą rolę w Dziwna para.

Yvette Nicole Brown kilka dni temu zrezygnowała z serialu Community. Dzięki temu dostała większą rolę w Dziwna para.

Adam Siennica

Adam Siennica

Yvette Nicole Brown dołączyła do Dziwna para w sierpniu bieżącego roku. Wcieli się w asystentkę Oscara (Matthew Perry z Przyjaciele). Zdecydowano znacznie rozbudować jej rolę, która pierwotnie miała być powracająca.

Czytaj także: Yvette Nicole Brown odchodzi z "Community"

Dziwna para to serial komediowy opowiadający o dwóch zupełnie niepasujących do siebie współlokatorach: bałaganiarzu Oscarze Madisonie (Matthew Perry) i schludnym dziwiaku Felixie Ungerze (Thomas Lennon).

Premiera w 2015 roku.

Źródło: tvline.com

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV