Menu

Aktualności

Z Archiwum X bije rekordy oglądalności na całym świecie

Serial Z Archiwum X pobił rekord oglądalności jednego odcinka serialu na całym świecie. Premierę 10. sezonu obejrzało już ponad 50 mln ludzi i liczba ta stale rośnie!

Powrót serialu Z Archiwum X okazał się jednym z najlepszych telewizyjnych pomysłów ostatnich lat. Telewizja FOX ma co świętować. Produkcja, która zadebiutowała w USA i w ciągu 24 godzin w 80 krajach (w tym w Polsce na FOX) zgromadziła do tej pory ponad 50 mln widzów, ustanawiając przy okazji nowy globalny rekord. Amerykańskie media zauważają, że wynik ten będzie jeszcze wyższy, gdy dodana zostanie oglądalność z nagrywarek DVR.

W Ameryce Południowej Z Archiwum X było oglądane chętniej, niż jakiekolwiek inne seriale, które dotychczas notowały rekordy, bijąc przy okazji wyniki The Walking Dead. W Argentynie premiera Z Archiwum X pobiła 3-letni rekord oglądalności jakiejkolwiek produkcji telewizyjne w przedziale wiekowym 18-49.

Czytaj także: Z Archiwum X – recenzja 2. odcinka nowego sezonu

Rekordy Z Archiwum X osiąga również w Europie. W Polsce, Finaldii i Serbii emisja premiery zanotowała rekordowe wyniki dla kanału FOX. Z kolei we Włoszech i Holandii był to jeden z najwyższych wyników w historii istnienia kanału.

Obecnie notuje się, że w USA premierę Z Archiwum X obejrzało 20,30 mln widzów, jednak ta widownia jeszcze wzrośnie. Precyzyjne wyniki powinniśmy otrzymać w ciągu najbliższych dni. Z Archiwum X bardzo dobrze poradziło sobie również na platformach internetowych, takich jak Hulu i FOX Now.

Nowy odcinek Z Archiwum X w Polsce na FOX pokazany zostanie już dzisiaj o godzinie 22:00.

Źródło: movieweb.com
Przejdź do komentarzy (0)
Komentarze