Repertuar kin Nowość Program TV

Clayne Crawford zwolniony! Co dalej z serialem Zabójcza broń?

Jakiś czas temu informowaliśmy o kontrowersjach za kulisami serialu Zabójcza broń. Stacja FOX podjęła pierwsze decyzje i przyszłość tej produkcji wisi na włosku.

Portal TV Line donosi, że stacja FOX i Warner Bros. TV podjęli decyzję o zwolnieniu Clayne’a Crawforda z serialu Zabójcza broń. Dziennikarze powołują się na wiele niezależnych źródeł. FOX oraz WB odmówili im komentarza. Sprawę potwierdzają The Hollywood Reporter i Entertainment Weekly.

Według ich informacji producenci na szybko szukają aktora, który mógłby wcielić się w Martina Riggsa w potencjalnym 3. sezonie. Wszystko dzieje się dosłownie na ostatnią chwilę, bo niebawem odbędą się tzw. prezentacje upfrontowe, kiedy stacje telewizyjne ujawniają jesienne ramówki. Decyzja o 3. sezonie, który do niedawna był formalnością, jest zależna od tego, czy znajdą aktora. Nie wiadomo, czy na tym etapie jest jakakolwiek szansa, by się dogadali z samym Crawfordem.

-
-

Przypomnijmy, że jakiś czas temu portal Deadline informował o bardzo kontrowersyjnych zachowaniach aktora na planie. Miał on znęcać się emocjonalnie na innymi i tworzyć toksyczne środowisko pracy. Sam Crawford przyznał się do incydentów i reprymend. Oficjalnie też przeprosił. Problem polegał na tym, że doszło do ostrego konfliktu z drugą gwiazdą serialu Damonem Wayansem (Murtaugh). Skoro panowie nie potrafią ze sobą rozmawiać, trudno im grać kumpli na ekranie. Dziennikarze Deadline mówili, że sprawa poszła tak daleko, że inni odmawiali współpracy z Crawfordem.

Sam Crawford napisał w mediach społecznościowych, że nic o tym nie wie. Czekamy na rozwój sytuacji.

Źródło: tvline.com / zdjęcie główne: Ray Mickshaw/FOX
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – trolle atakują film…

Na portalu Rotten Tomatoes doszło do zbiorowej akcji, w ramach której internauci zaczęli wystawiać filmowi…

Piotr Piskozub
-

Arrow – przymiarki do kolejnego Suicide…

Do sieci trafiły już zdjęcia z kolejnego odcinka serialu Arrow, zatytułowanego Brothers and Sisters.

Piotr Piskozub
-

Shazam! – heros, zniszczenie i pożoga.…

Do sieci trafiło nowe zdjęcie z filmu Shazam!, na którym widzimy tytułowego bohatera.

Adam Siennica
-

The Walking Dead: sezon 9, odcinek…

The Walking Dead- co się wydarzy w 11. odcinku? Mamy opis fabuły, zdjęcia i zwiastun…

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Monika Kubiak
spoilery
-

Nie z tego świata: sezon 14,…

Lebanon był odcinkiem niezwykłym. Nic w tym dziwnego, jako że jednocześnie był on 300. odcinkiem…

Ocena recenzenta:
9

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.