Zamówienia ABC na sezon 2013/14

"Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." to największy hit ABC na przyszły sezon. Jakie jeszcze tytuły zamówiła stacja?

"Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." to największy hit ABC na przyszły sezon. Jakie jeszcze tytuły zamówiła stacja?

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Tagi:  upfronty 2013 

Stacja ABC zamówiła na sezon 2013/14 siedem seriali dramatycznych: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D., Once Upon A Time In Wonderland, Resurrection, Killer Women, {{Minds Games}}, Lucky 7 i Betrayal oraz pięć seriali komediowych: Mixology, Back In The Game, Trophy Wife, The Goldbergs i Super Fun Night.

Potwierdzono również, że zwiastun "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." wyemitowany zostanie w niedzielę wieczorem, podczas finału drugiego sezonu Once Upon A Time.


Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. - serial opisywany jest jako wielki powrót agenta Phila Coulsona (Clark Gregg) do światowej organizacji broniącej porządku o nazwie S.H.I.E.L.D. Coulson dowodził będzie małym oddziałem świetnie wytrenowanych agentów, zajmujących się sprawami, które nie zostały jeszcze sklasyfikowane, są nowe, dziwne i trudne do zrozumienia. Drużynę tworzyć będą: agent Grant Ward (Brett Dalton) - specjalista od walki i szpiegostwa, agentka Melinda May (Ming-Na Wen) ekspert sztuk walki i pilot, genialny naukowiec agent Leo Fitz (Iain De Caestecker), agentka Jemma Simmons (Elizabeth Henstridge) oraz Skye (Chloe Bennet) - fachowiec od hakowania i komputerów, która niedawno dołączyła do oddziału.

Once Upon A Time In Wonderland - spin-off Once Upon A Time, który skupi się na Alicji w Krainie Czarów. Akcja rozgrywać będzie się w Krainie Czarów przed i po rzuceniu klątwy przez Reginę. Ma być ukazana z punktu widzenia Alicji, którą zagra Sophia Lowe. Emma Rigby wcieli się w Czerwoną Królową.

Resurrection (poprzedni tytuł - "The Returned") - akcja serialu skupia się na parze, która pewnego razu budzi się rankiem, gdy ktoś dzwoni do drzwi. Na progu domu spotykają swojego syna w wieku 8 lat, który utonął 50 lat wcześniej. Tajemniczy powrót zza grobu doprowadza do światowego fenomenu, gdzie ludzie wracają do życia. Wspomniana rodzina znajduje się w centrum konfliktu, który może zatrząść podstawami ludzkości. W obsadzie: Matt Craven, Devin Kelley, Frances Fisher, Samaire Armstrong, Sam Hazeldine, Nicholas Gonzalez, Omar Epps, Kurtwood Smith, Landan Gimenez, Mark Hildreth.

Killer Women - produkcja skupia się na Molly Parker (Tricia Helfer), jedynej kobiecie w szeregach Strażników Teksasu - odważnej i pięknej, potrafiącej dociec prawdy za wszelką cenę. Projekt oparty jest na argentyńskim serialu "Mujeres Asesians". Scenariusz napisała Hannah Shakespeare. W obsadzie również: Marc Blucas, Marta Milans, Michael Trucco, Alex Fernandez.

{{Minds Games}} (poprzedni tytuł - "Influence") - serial Kyle'a Killena (twórca Awake i Lone Star), który przedstawia skomplikowane relacje dwóch braci - bipolarnego geniusza z dziedziny ludzkiej psychologii (Steve Zahn) oraz cwanego byłego skazańca (Christian Slater) - którzy prowadzą wyjątkową agencję zajmującą się rozwiązywaniem problemów przy użyciu prawdziwej nauki o ludzkiej motywacji i manipulacji. W obsadzie również: Megalyn Echikunwoke, Cedric Sanders, Gregory Marcel, Wynn Everett.

Lucky 7 - serial dramatyczny opowiadający o siedmiu pracownikach stacji obsługi samochodów w Queens, których życie zmienia się na wiele sposobów, gdy wygrywają na loterii. Produkcja jest adaptacją brytyjskiej produkcji BBC One pt. "The Syndicate". W obsadzie: Isiah Whitlock Jr, Stephen Louis Grush, Summer Bishil, Anastasia Phillips, Christine Evangelista, Lorraine Bruce, Luis Antonio Ramos, Matt Long.

Betrayal - produkcja oparta na holenderskim serialu pt. "Overspel". Akcja skupia się na młodej kobiecie, która jest nieszczęśliwa w małżeństwie. Rozpoczyna burzliwy romans z prawnikiem wpływowej rodziny. Kiedy okazuje się, że jest obrońcą w sprawie o morderstwo, w której jej mąż jest oskarżycielem, wszystko wymyka się spod kontroli, doprowadzając do serii zdrad z katastrofalnymi skutkami dla wszystkich. Twórcą projektu jest David Zabel. W obsadzie: Hannah Ware, Stuart Townsend, Chris Johnson, Henry Thomas, James Cromwell, Wendy Moniz.

Mixology - komedia z akcją umiejscowioną w barze na Manhattanie. Produkcja ma w zabawny sposób ukazywać życie singli, którzy poszukują w takich miejscach miłości - oczywiście na jedną noc. W obsadzie: Ginger Gonzaga, Kate Simses, Sarah Bolger, Blake Lee, Andrew Santino, Alexis Carra.

Back In The Game - komedia opowiadająca o Terry (Maggie Lawson) - samotnej, niedawno rozwiedzionej matce, która przeprowadza się do swojego ojca (James Caan), byłego bejsbolisty. W obsadzie również: Lenora Crichlow, Griffin Gluck, Ben Koldyke i Kennedy Waite.

Trophy Wife - serial komediowy koncentruje się wokół Kate (Malin Akerman), której życie skupiało się na imprezowaniu, dopóki nie zakochała się w Bradzie (Bradley Whitford) – ojcu trójki dzieci i podwójnym rozwodniku. W obsadzie również: Marcia Gay Harden, Michaela Watkins, Natalie Morales, Ryan Lee.

The Goldbergs - komedia opowiadająca o ekscentrycznej rodzinie Goldbergów, z akcją rozgrywającą się w latach 80. W obsadzie: Wendi McLendon-Covey, Jeff Garlin, George Segal, Darien Provost, Troy Gentile.

Super Fun Night - serial komediowy opowiadający o trzech przyjaciółkach, które stawiają przed sobą zadanie. Zobowiązują się do tego, że w każdy piątek będą się świetnie bawić. W obsadzie: Rebel Wilson, Lauren Ash, Liza Lapira, Kelen Coleman, Kevin Bisho.

Projekty anulowane przez ABC to: "Gothica", King John", "Murder In Manhattan", "Spy", "Middle Age Rage", "Pulling", "Big Thunder", "Reckless", "Doubt", "Venice", "Divorce". Niewielkie szanse na zamówienie ma jeszcze komedia "Bad Management".

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV