Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

Zamówienia ABC na sezon 2013/14

"Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D." to największy hit ABC na przyszły sezon. Jakie jeszcze tytuły zamówiła stacja?

Stacja ABC zamówiła na sezon 2013/14 siedem seriali dramatycznych: Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D., Once Upon A Time In Wonderland, Resurrection, Killer Women, {{Minds Games}}, Lucky 7 i Betrayal oraz pięć seriali komediowych: Mixology, Back In The Game, Trophy Wife, The Goldbergs i Super Fun Night.

Potwierdzono również, że zwiastun „Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D.” wyemitowany zostanie w niedzielę wieczorem, podczas finału drugiego sezonu Once Upon A Time.


Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D. – serial opisywany jest jako wielki powrót agenta Phila Coulsona (Clark Gregg) do światowej organizacji broniącej porządku o nazwie S.H.I.E.L.D. Coulson dowodził będzie małym oddziałem świetnie wytrenowanych agentów, zajmujących się sprawami, które nie zostały jeszcze sklasyfikowane, są nowe, dziwne i trudne do zrozumienia. Drużynę tworzyć będą: agent Grant Ward (Brett Dalton) – specjalista od walki i szpiegostwa, agentka Melinda May (Ming-Na Wen) ekspert sztuk walki i pilot, genialny naukowiec agent Leo Fitz (Iain De Caestecker), agentka Jemma Simmons (Elizabeth Henstridge) oraz Skye (Chloe Bennet) – fachowiec od hakowania i komputerów, która niedawno dołączyła do oddziału.

Once Upon A Time In Wonderland – spin-off Once Upon A Time, który skupi się na Alicji w Krainie Czarów. Akcja rozgrywać będzie się w Krainie Czarów przed i po rzuceniu klątwy przez Reginę. Ma być ukazana z punktu widzenia Alicji, którą zagra Sophia Lowe. Emma Rigby wcieli się w Czerwoną Królową.

Resurrection (poprzedni tytuł – „The Returned”) – akcja serialu skupia się na parze, która pewnego razu budzi się rankiem, gdy ktoś dzwoni do drzwi. Na progu domu spotykają swojego syna w wieku 8 lat, który utonął 50 lat wcześniej. Tajemniczy powrót zza grobu doprowadza do światowego fenomenu, gdzie ludzie wracają do życia. Wspomniana rodzina znajduje się w centrum konfliktu, który może zatrząść podstawami ludzkości. W obsadzie: Matt Craven, Devin Kelley, Frances Fisher, Samaire Armstrong, Sam Hazeldine, Nicholas Gonzalez, Omar Epps, Kurtwood Smith, Landan Gimenez, Mark Hildreth.

Killer Women – produkcja skupia się na Molly Parker (Tricia Helfer), jedynej kobiecie w szeregach Strażników Teksasu – odważnej i pięknej, potrafiącej dociec prawdy za wszelką cenę. Projekt oparty jest na argentyńskim serialu „Mujeres Asesians”. Scenariusz napisała Hannah Shakespeare. W obsadzie również: Marc Blucas, Marta Milans, Michael Trucco, Alex Fernandez.

{{Minds Games}} (poprzedni tytuł – „Influence”) – serial Kyle’a Killena (twórca Awake i Lone Star), który przedstawia skomplikowane relacje dwóch braci – bipolarnego geniusza z dziedziny ludzkiej psychologii (Steve Zahn) oraz cwanego byłego skazańca (Christian Slater) – którzy prowadzą wyjątkową agencję zajmującą się rozwiązywaniem problemów przy użyciu prawdziwej nauki o ludzkiej motywacji i manipulacji. W obsadzie również: Megalyn Echikunwoke, Cedric Sanders, Gregory Marcel, Wynn Everett.

Lucky 7 – serial dramatyczny opowiadający o siedmiu pracownikach stacji obsługi samochodów w Queens, których życie zmienia się na wiele sposobów, gdy wygrywają na loterii. Produkcja jest adaptacją brytyjskiej produkcji BBC One pt. „The Syndicate”. W obsadzie: Isiah Whitlock Jr, Stephen Louis Grush, Summer Bishil, Anastasia Phillips, Christine Evangelista, Lorraine Bruce, Luis Antonio Ramos, Matt Long.

Betrayal – produkcja oparta na holenderskim serialu pt. „Overspel”. Akcja skupia się na młodej kobiecie, która jest nieszczęśliwa w małżeństwie. Rozpoczyna burzliwy romans z prawnikiem wpływowej rodziny. Kiedy okazuje się, że jest obrońcą w sprawie o morderstwo, w której jej mąż jest oskarżycielem, wszystko wymyka się spod kontroli, doprowadzając do serii zdrad z katastrofalnymi skutkami dla wszystkich. Twórcą projektu jest David Zabel. W obsadzie: Hannah Ware, Stuart Townsend, Chris Johnson, Henry Thomas, James Cromwell, Wendy Moniz.

Mixology – komedia z akcją umiejscowioną w barze na Manhattanie. Produkcja ma w zabawny sposób ukazywać życie singli, którzy poszukują w takich miejscach miłości – oczywiście na jedną noc. W obsadzie: Ginger Gonzaga, Kate Simses, Sarah Bolger, Blake Lee, Andrew Santino, Alexis Carra.

Back In The Game – komedia opowiadająca o Terry (Maggie Lawson) – samotnej, niedawno rozwiedzionej matce, która przeprowadza się do swojego ojca (James Caan), byłego bejsbolisty. W obsadzie również: Lenora Crichlow, Griffin Gluck, Ben Koldyke i Kennedy Waite.

Trophy Wife – serial komediowy koncentruje się wokół Kate (Malin Akerman), której życie skupiało się na imprezowaniu, dopóki nie zakochała się w Bradzie (Bradley Whitford) – ojcu trójki dzieci i podwójnym rozwodniku. W obsadzie również: Marcia Gay Harden, Michaela Watkins, Natalie Morales, Ryan Lee.

The Goldbergs – komedia opowiadająca o ekscentrycznej rodzinie Goldbergów, z akcją rozgrywającą się w latach 80. W obsadzie: Wendi McLendon-Covey, Jeff Garlin, George Segal, Darien Provost, Troy Gentile.

Super Fun Night – serial komediowy opowiadający o trzech przyjaciółkach, które stawiają przed sobą zadanie. Zobowiązują się do tego, że w każdy piątek będą się świetnie bawić. W obsadzie: Rebel Wilson, Lauren Ash, Liza Lapira, Kelen Coleman, Kevin Bisho.

Projekty anulowane przez ABC to: „Gothica”, King John”, „Murder In Manhattan”, „Spy”, „Middle Age Rage”, „Pulling”, „Big Thunder”, „Reckless”, „Doubt”, „Venice”, „Divorce”. Niewielkie szanse na zamówienie ma jeszcze komedia „Bad Management”.

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
-

Elseworlds – co przegapiliście w crossoverze…

Chcemy Wam przedstawić listę easter eggów, które zostały pokazane w tegorocznym crossoverze Arrowverse, Elseworlds.

Michalina Reda
-

Filmy i seriale 2018 roku –…

Jak co roku Google przygotowało listę podsumowującą 2018 rok. Wbrew pozorom, najczęściej wyszukiwanym filmem w…

Dawid Muszyński
-

Mary Poppins powraca – recenzja filmu

Legendarna opiekunka powraca, tylko czy jest ku temu powód? Zapraszamy do lektury naszej recenzji.

Ocena recenzenta:
5
Adam Siennica
Plotka
-

Daredevil i inni Defenders w Disney+?…

Daredevil, Luke Cage i Iron Fist to seriale niedawno skasowane, czyli nie powrócą z kolejnymi…

Michalina Reda
-

Nie z tego świata – Jeffrey…

Nie z tego świata to serial, który jest w trakcie emisji 14. sezonu. Zgodnie z…

Michalina Reda
Plotka
-

The Batman – scenariusz będzie gotowy…

The Batman to zapowiedziany film komiksowy DC, nad którym w pocie czoła pracuje Matt Reeves.…

Co o tym sądzisz?