Repertuar kin Nowość Program TV

Zamówienia NBC na sezon 2013/14 – dzień drugi [aktual. #2]

Po wczorajszych zamówieniach, dziś stacja NBC kontynuuje dawanie zielonego światła na produkcję pierwszych sezonów dla kolejnych projektów.

Dla przypomnienia – dotychczas NBC zamówiła następujące seriale: „Dracula”, Crisis, Believe, About a Boy, Sean Saves the World, „Family Guide” oraz niezatytułowaną komedię Michaela J. Foxa. Więcej możecie przeczytać tutaj.

W dniu dzisiejszym do listy zamówionych seriali dołączyły produkcje dramatyczne: Ironside, Chicago PD, The Blacklist, The Night Shift oraz seriale komediowe: Undateable i Welcome To The Family.


Ironside – remake produkcji z roku 1967. Scenariusz napisał Mike Caleo, a produkuje Universal TV. „Ironside” opowiadał będzie o twardym detektywie policyjnym (Blair Underwood), który porusza się na wózku inwalidzkim. Jest to konsekwencja strzelaniny, w której brał kiedyś udział. Mimo że jego możliwości poruszania się są mocno ograniczone, cały czas stara się rozwiązywać kryminalne sprawy. W obsadzie również: Spencer Grammer, Brent Sexton, Pablo Schreiber, Neal Bledsoe, Kenneth Choi.

Chicago PD – produkcja Dicka Wolfa rozszerzająca uniwersum serialu Chicago Fire. Jego spin-off skupi się na policjantach pracujących na głównym komisariacie policji w Chicago.

The Blacklist – produkcja skupia się na Redzie (James Spader), jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców na całym świecie, który w tajemniczy sposób postanawia poddać się i zaoferować, że wyda każdego wspólnika, z którym pracował. Jego jedynym warunkiem jest praca z nową agentką FBI, Elizabeth Keen (Megan Boone), z którą teoretycznie nie ma nic wspólnego. Twórcą serialu jest Jon Bokenkamp. W obsadzie: James Spader, Megan Boone, Ryan Eggold, Diego Klattenhoff, Harry Lennix, Ilfenesh Hadera.

The Night Shift – produkcja opowiadać ma o grupie żołnierzy-medyków, którzy po misji w Afganistanie powracają do swojej stałej pracy na nocną zmianę w szpitalu w San Antonio. W obsadzie: Eoin Macken, Jill Flint, Freddy Rodriguez, Ken Leung, Jeananne Goossen, Robert Bailey Jr, Brigid Brannagh.

Welcome to the Family – fabuła projektu oparta jest na różnicach kulturowych. Ma pokazać połączenie i zabawne problemy białej i latynoskiej rodziny, które nawzajem muszą się znosić. Początkiem tego jest związek ich dzieci i nieplanowana ciąża. W obsadzie: Mike O’Malley, Justina Machado, Mary McCormack, Ella Rae Peck, Aramis Knight.

Undateable – komedia opowiadająca o dwóch facetach (Chris D’Elia i Brent Morin), którzy bardzo różnią się od siebie, ale łączy ich kompletny brak umiejętności w poderwaniu dziewczyny. W obsadzie również: Rick Glassman, Ron Funches, Bianca Kajlich, Matthew Wilkas, Briga Heelan.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Avengers: Endgame – co o MCU…

Zwiastun Avengers: Endgame trafił już do sieci - najwyższy czas przyjrzeć się, co mówi on…

Adam Siennica
spoilery
-

Spider-Man: Daleko od domu – zaskakujące…

Spider-Man: Daleko od domu rozpoczyna swoją promocję od panelu na brazylijskim konwencie. Tam też pokazano…

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel okłada Skrulli. Opis wideo…

Znamy już opis nowego materiału z filmu Kapitan Marvel - mamy również okazję zobaczyć kolejny…

Adam Siennica
-

Avengers: Endgame bije rekord. Najpopularniejszy zwiastun…

Avengers: Endgame pobił swój pierwszy rekord. Popularność zwiastuna w 24 godziny od jego premiery przewyższyła…

Michał Kujawiński
-

Kirk Douglas – 102. urodziny wojownika…

Gwiazdor Złotej i Srebrnej Ery Hollywood Kirk Douglas, legenda i symbol kina amerykańskiego, kończy dzisiaj…

Adam Siennica
-

The Umbrella Academy – zwiastun serialu…

The Umbrella Academy to nowy serial Netflixa oparty na komiksach. W centrum fabuły znajduje się…

Co o tym sądzisz?