Zamówienia NBC na sezon 2013/14 – dzień drugi [aktual. #2]

Po wczorajszych zamówieniach, dziś stacja NBC kontynuuje dawanie zielonego światła na produkcję pierwszych sezonów dla kolejnych projektów.

Po wczorajszych zamówieniach, dziś stacja NBC kontynuuje dawanie zielonego światła na produkcję pierwszych sezonów dla kolejnych projektów.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Dla przypomnienia - dotychczas NBC zamówiła następujące seriale: "Dracula", Crisis, Believe, About a Boy, Sean Saves the World, "Family Guide" oraz niezatytułowaną komedię Michaela J. Foxa. Więcej możecie przeczytać tutaj.

W dniu dzisiejszym do listy zamówionych seriali dołączyły produkcje dramatyczne: Ironside, Chicago PD, The Blacklist, The Night Shift oraz seriale komediowe: Undateable i Welcome To The Family.


Ironside - remake produkcji z roku 1967. Scenariusz napisał Mike Caleo, a produkuje Universal TV. "Ironside" opowiadał będzie o twardym detektywie policyjnym (Blair Underwood), który porusza się na wózku inwalidzkim. Jest to konsekwencja strzelaniny, w której brał kiedyś udział. Mimo że jego możliwości poruszania się są mocno ograniczone, cały czas stara się rozwiązywać kryminalne sprawy. W obsadzie również: Spencer Grammer, Brent Sexton, Pablo Schreiber, Neal Bledsoe, Kenneth Choi.

Chicago PD - produkcja Dicka Wolfa rozszerzająca uniwersum serialu Chicago Fire. Jego spin-off skupi się na policjantach pracujących na głównym komisariacie policji w Chicago.

The Blacklist - produkcja skupia się na Redzie (James Spader), jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców na całym świecie, który w tajemniczy sposób postanawia poddać się i zaoferować, że wyda każdego wspólnika, z którym pracował. Jego jedynym warunkiem jest praca z nową agentką FBI, Elizabeth Keen (Megan Boone), z którą teoretycznie nie ma nic wspólnego. Twórcą serialu jest Jon Bokenkamp. W obsadzie: James Spader, Megan Boone, Ryan Eggold, Diego Klattenhoff, Harry Lennix, Ilfenesh Hadera.

The Night Shift - produkcja opowiadać ma o grupie żołnierzy-medyków, którzy po misji w Afganistanie powracają do swojej stałej pracy na nocną zmianę w szpitalu w San Antonio. W obsadzie: Eoin Macken, Jill Flint, Freddy Rodriguez, Ken Leung, Jeananne Goossen, Robert Bailey Jr, Brigid Brannagh.

Welcome to the Family - fabuła projektu oparta jest na różnicach kulturowych. Ma pokazać połączenie i zabawne problemy białej i latynoskiej rodziny, które nawzajem muszą się znosić. Początkiem tego jest związek ich dzieci i nieplanowana ciąża. W obsadzie: Mike O’Malley, Justina Machado, Mary McCormack, Ella Rae Peck, Aramis Knight.

Undateable - komedia opowiadająca o dwóch facetach (Chris D'Elia i Brent Morin), którzy bardzo różnią się od siebie, ale łączy ich kompletny brak umiejętności w poderwaniu dziewczyny. W obsadzie również: Rick Glassman, Ron Funches, Bianca Kajlich, Matthew Wilkas, Briga Heelan.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV