Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Zamówienia NBC na sezon 2013/14 – dzień drugi [aktual. #2]

Po wczorajszych zamówieniach, dziś stacja NBC kontynuuje dawanie zielonego światła na produkcję pierwszych sezonów dla kolejnych projektów.

Dla przypomnienia – dotychczas NBC zamówiła następujące seriale: „Dracula”, Crisis, Believe, About a Boy, Sean Saves the World, „Family Guide” oraz niezatytułowaną komedię Michaela J. Foxa. Więcej możecie przeczytać tutaj.

W dniu dzisiejszym do listy zamówionych seriali dołączyły produkcje dramatyczne: Ironside, Chicago PD, The Blacklist, The Night Shift oraz seriale komediowe: Undateable i Welcome To The Family.


Ironside – remake produkcji z roku 1967. Scenariusz napisał Mike Caleo, a produkuje Universal TV. „Ironside” opowiadał będzie o twardym detektywie policyjnym (Blair Underwood), który porusza się na wózku inwalidzkim. Jest to konsekwencja strzelaniny, w której brał kiedyś udział. Mimo że jego możliwości poruszania się są mocno ograniczone, cały czas stara się rozwiązywać kryminalne sprawy. W obsadzie również: Spencer Grammer, Brent Sexton, Pablo Schreiber, Neal Bledsoe, Kenneth Choi.

Chicago PD – produkcja Dicka Wolfa rozszerzająca uniwersum serialu Chicago Fire. Jego spin-off skupi się na policjantach pracujących na głównym komisariacie policji w Chicago.

The Blacklist – produkcja skupia się na Redzie (James Spader), jednym z najbardziej poszukiwanych przestępców na całym świecie, który w tajemniczy sposób postanawia poddać się i zaoferować, że wyda każdego wspólnika, z którym pracował. Jego jedynym warunkiem jest praca z nową agentką FBI, Elizabeth Keen (Megan Boone), z którą teoretycznie nie ma nic wspólnego. Twórcą serialu jest Jon Bokenkamp. W obsadzie: James Spader, Megan Boone, Ryan Eggold, Diego Klattenhoff, Harry Lennix, Ilfenesh Hadera.

The Night Shift – produkcja opowiadać ma o grupie żołnierzy-medyków, którzy po misji w Afganistanie powracają do swojej stałej pracy na nocną zmianę w szpitalu w San Antonio. W obsadzie: Eoin Macken, Jill Flint, Freddy Rodriguez, Ken Leung, Jeananne Goossen, Robert Bailey Jr, Brigid Brannagh.

Welcome to the Family – fabuła projektu oparta jest na różnicach kulturowych. Ma pokazać połączenie i zabawne problemy białej i latynoskiej rodziny, które nawzajem muszą się znosić. Początkiem tego jest związek ich dzieci i nieplanowana ciąża. W obsadzie: Mike O’Malley, Justina Machado, Mary McCormack, Ella Rae Peck, Aramis Knight.

Undateable – komedia opowiadająca o dwóch facetach (Chris D’Elia i Brent Morin), którzy bardzo różnią się od siebie, ale łączy ich kompletny brak umiejętności w poderwaniu dziewczyny. W obsadzie również: Rick Glassman, Ron Funches, Bianca Kajlich, Matthew Wilkas, Briga Heelan.

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.