Przeczytaj w weekend

Dziś wieczorem w telewizji – 03.11.2015

Liga Mistrzów, Oscarowa Nebraska, pełnometrażowe Z Archiwum X oraz The Flash - to tylko niektóre pozycje, które czekają na was dziś wieczorem. Zobaczcie, co jeszcze jest do obejrzenia w telewizji.

Liga Mistrzów, Oscarowa Nebraska, pełnometrażowe Z Archiwum X oraz The Flash - to tylko niektóre pozycje, które czekają na was dziś wieczorem. Zobaczcie, co jeszcze jest do obejrzenia w telewizji.

„Dziś wieczorem w telewizji – zobacz koniecznie” to nasza inicjatywa skierowana do czytelników szukających czegoś dobrego w dostępnych w Polsce kanałach telewizyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Natomiast do przejrzenia całego programu odsyłamy tutaj.

SERIALE

The Flash - sez. 1, odc. 2-3
17:00
TV Puls

Barry i Iris jadą na uniwersytet, aby uczestniczyć w uroczystości na cześć naukowca Simona Stagga. Goście zostają jednak zaatakowani przez sześciu uzbrojonych mężczyzn. Barry postanawia ich powstrzymać. Niespodziewanie jednak traci przytomność. Doktor Wells, Caitlin i Cisco próbują znaleźć przyczynę dziwnej niedyspozycji Barry'ego. Niebawem Allen odkrywa, że napad zorganizował Danton Blake, który także posiada nadprzyrodzoną zdolność, polegającą na umiejętności przyjmowania różnych postaci.

Skazane – sez. 1, odc. 9
21:35
Polsat

W więzieniu zorganizowano wystawę prac artystycznych. Przychodzą na nią m.in. dzieci Adama. Sylwia nie dociera na spotkanie, ponieważ wdraża się w nowy biznes. Ta firma to dla Millerów szansa na powrót do normalnego życia. Olaf podczas artystycznego dnia razem z nowymi przyjaciółmi przygotował występ muzyczny. Anna jest zachwycona. Olaf zaraz po pokazie domaga się od matki kolejnych drogich prezentów. Jan domyśla się, że współwięźniowie domagają się od chłopaka dostaw w zamian za spokój. Syn Anny jednak zaprzecza. Norbert Małecki jest trenerem szkolnej drużyny piłkarskiej. Podczas meczu pokazowego dla rodziców jeden z chłopców jest agresywny. Norbert przeprowadza z nim poważną rozmowę sam na sam. Jego żona, Natalia, jest dumna z męża. Po meczu przygotowuje w domu przyjęcie dla dzieciaków. Radosną atmosferę przerywa wizyta policji. Norbert zostaje aresztowany i oskarżony o pedofilię.

The Knick – sez. 2, odc. 3
22:00
Cinemax

Dalsze perypetie personelu nowojorskiego szpitala Knickerbocker. Doktor John Thackery (Clive Owen) przebywa w klinice odwykowej w Nowej Anglii, by uwolnić się od kokainowego nałogu. Zdolny chirurg poddaje się nowatorskiej terapii. Zespół próbuje radzić sobie pod jego nieobecność. Tymczasem władze placówki borykają się z poważnymi problemami finansowymi.

Zobacz także:
Aż po sufit! – sez. 1, odc. 10 – 21:30 (TVN)
Rectify - sez. 3, odc. 5 - 23:00 (Sundance Channel)

FILMY

Evan Wszechmogący
20:25
TVP 1

Buffalo. Prezenter lokalnej telewizji, Evan Baxter (Steve Carell), zostaje wybrany do Kongresu. Wraz z żoną Joan (Lauren Graham) i trojgiem dzieci przeprowadza się do nowego domu na luksusowym osiedlu. Tuż po rozpoczęciu pracy mężczyzna zaczyna otrzymywać przesyłki, w których znajdują się antyczne narzędzia ciesielskie oraz drewno. Pewnego ranka, na tylnym siedzeniu jego samochodu, siada sam Bóg (Morgan Freeman). Informuje przerażonego Baxtera o nadchodzącym potopie. Rozkazuje mu zbudować arkę i zgromadzić w niej pary wszystkich żyjących stworzeń. Evan ma do swojej dyspozycji prymitywne sprzęty i podręcznik "Budowanie arki dla opornych". Po początkowym szoku, mężczyzna poddaje się woli Stwórcy i rozpoczyna gigantyczną budowę.

Nebraska
21:55

HBO

Alkoholik Woody Grant (Bruce Dern) dowiaduje się, że wygrał na loterii milion dolarów. Aby odebrać nagrodę, musi jednak dotrzeć do odległej Nebraski. Prosi o pomoc swojego syna, Davida (Will Forte). Chłopak nie wierzy w wygraną, jest przekonany, że ojciec padł ofiarą oszustwa. Mimo tego zgadza się z nim wyjechać. W drodze do celu mężczyźni spotykają różnorakich krewnych, którym Woody jest winien pieniądze. Kino drogi, poruszające temat przemijania i stosunków rodzinnych. Obraz Alexandra Payne'a wyróżniono sześcioma nominacjami do Oscara.

Z Archiwum X
22:45
Polsat

35 tysięcy lat przed naszą erą, Północny Teksas. Jaskiniowiec zostaje zaatakowany przez tajemniczą istotę. Zabija ją, ale zostaje zarażony przez czarną, oleistą substancję. 1998 rok. Mały chłopiec wpada do dziury niedaleko swojego domu. Znajduje w niej ludzką czaszkę. Wylewająca się z niej substancja powoduje, że wkrótce ginie. Tymczasem decyzją rządu zamknięto Archiwum X. Pracujący tam agenci Fox Mulder (David Duchovny) i Dana Scully (Gillian Anderson) zostają przydzieleni do innych zadań. Pewnego dnia dostają rozkaz zlokalizowania bomby podłożonej w budynku FBI w Dallas. Nie udaje im się jednak zapobiec tragedii. Dochodzi do eksplozji, w której ginie pięć osób. Wkrótce po wybuchu Mulder spotyka doktora Alvina Kurtzweila (Martin Landau) - wyznawcę spiskowej teorii dziejów. Dowiaduje się od niego o istnieniu tajnej międzynarodowej organizacji, która stara się ukryć obecność obcej cywilizacji na naszej planecie.

Zobacz także:
Wojna światów - 20:00 (TVN7)
Mandarynki - 20:30 (Cinemax)
Coś - 22:05 (Ale Kino+)
Rewers - 22:40 (TVP Historia)

PROGRAMY ROZRYWKOWE

Hell's Kitchen: Piekielna Kuchnia – sez. 4, odc. 39
20:05
Polsat

Kolejna edycja kulinarnego show. Wojciech Modest Amaro, szef kuchni w Atelier Amaro – jedynej polskiej restauracji wyróżnionej prestiżową Gwiazdką Michelina – znowu rzuci wyzwanie doświadczonym kolegom po fachu i amatorom gotowania. Czternastu zawodników stanie w szranki na kulinarnej arenie. Ponownie uczestników rywalizacji będą wspierać gwiazdy z pierwszych stron gazet. Na najlepszych czekają wyjątkowe nagrody, m.in. ekskluzywny koncert na dachu wieżowca, rajd z mistrzynią świata w drifcie, impreza w iście góralskim stylu czy nietypowe szybowanie. Natomiast przegrani zmierzą się m.in. ze 100-letnimi jajami, kiszonymi śledziami oraz najbardziej śmierdzącym owocem świata – durianem. Zwycięzca otrzyma 100 tysięcy złotych oraz pracę w Atelier Amaro.

Kuba Wojewódzki – sez. 10, odc. 10
22:30
TVN

W kolejnym sezonie programu Kuba Wojewódzki zaprosi do studia przedstawicieli świata kina, teatru, muzyki, sportu, a także – aspirujących celebrytów. Poruszy każdy temat, nie unikając niewygodnych pytań oraz tabu. Sam nie znosi plotek, ale chętnie ich posłucha. Nie zawaha się także przed przywołaniem dawnych skandali, by dotrzeć do ukrytej prawdy. Emocje, które powstaną podczas wywiadów, studzić będzie Wodzianka. Na zakończenie programu, tradycyjnie, wystąpią debiutujące kapele albo muzyczni weterani. Każdy odcinek zamyka ponadto występ jednego z młodych stand-uperów.

SPORT

Piłka nożna: Liga Mistrzów
Real Madryt - Paris Saint-Germain
20:40 (Canal+)

Piłka nożna: Liga Mistrzów
Sevilla FC - Manchester City
20:40 (Canal+ Sport)

 

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Hayley Atwell

Hayley Atwell

ur. 1982, kończy 38 lat

Lily James

Lily James

ur. 1989, kończy 31 lat

Barbara Mularczyk

Barbara Mularczyk

ur. 1984, kończy 36 lat

Wojciech Mecwaldowski

Wojciech Mecwaldowski

ur. 1980, kończy 40 lat

Marshall Allman

Marshall Allman

ur. 1984, kończy 36 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV