Dziś wieczorem w telewizji – 19.11.2018

Kolejny odcinek Drunk History - Pół litra historii, kinowy hit od Marvel Studios lub starcie piłkarskich gigantów. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

Kolejny odcinek Drunk History - Pół litra historii, kinowy hit od Marvel Studios lub starcie piłkarskich gigantów. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

„Dziś wieczorem w telewizji – zobacz koniecznie” to nasza inicjatywa skierowana do czytelników szukających czegoś dobrego w dostępnych w Polsce kanałach telewizyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Natomiast do przejrzenia całego programu odsyłamy tutaj.

ROZRYWKA / DOKUMENT

Drunk History - Pół litra historii - sezon 2., odcinek 9
22:00
Comedy Central

Celebryci, aktorzy, satyrycy oraz inne znane osoby ze świata rozrywki opowiadają anegdoty związane z ważnymi wydarzeniami dotyczącymi historii Polski, będąc pod lekkim wpływem alkoholu. Występy ubarwiają scenki z udziałem aktorów przebranych w stroje z dawnych epok. Tym razem Ewa Kasprzyk opowie o włoszczyźnianym przełomie na polskich stołach a Dariusz Kamys poruszy temat słynnej afery Art-B.

SNL Polska - Weekend Update - odcinek 4
20:00
WP

Kolejny odcinek rozszerzonego segmentu SNL Polska, w którym Kamil Pruban i Laura Breszka w zabawny sposób omawiają wydarzenia minionego tygodnia.

FILMY

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów
20:05
Polsat

Hit kinowy od Marvel Studios. Kapitan Ameryka i Czarna Wdowa dowodzą drużyną Avengers podczas wyprawy do Nigerii. Superbohaterowie muszą tam powstrzymać groźnego złoczyńcę Brocka Rumlowa, który próbuje wykraść groźny wirus przetrzymywany w laboratorium chemicznym w Lagos. Choć akcja Avengersów kończy się powodzeniem, w jej wyniku dochodzi do poważnych zniszczeń oraz strat wśród ludności cywilnej. Władze wprowadzają ustawę, która pozwoli im kontrolować drużynę i jej członków. Nie wszyscy superbohaterowie są przekonani co do słuszności rządowego projektu, wkrótce dochodzi do rozłamu w grupie.

Twarz
20:00
CANAL+ Film

Najnowszy film w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej. Jacek mieszka w małej wsi na południu Polski. Od niedawna spotyka się z Dagmarą, której się oświadczył. Para planuje wspólną przyszłość. Młody mężczyzna pracuje na budowie, gdzie powstaje ogromny pomnik Jezusa Chrystusa. Pewnego dnia dochodzi tam do wypadku. W jego wyniku Jacek traci twarz. Przechodzi innowacyjną operację i zyskuje sławę w całym kraju. Tymczasem mieszkańcy jego rodzinnej wsi nie wiedzą, jak traktować tego nowego Jacka.

Zobacz także:
Ucieczka - 19:20 - CANAL+
Apocalypto - 20:00 - TV Puls
Sin City - Miasto grzechu - 21:00 - HBO 2
Terminator 3: Bunt maszyn - 23:15 - Polsat
Operacja Samum - 22:35 - Kino Polska

SERIALE

Ślepnąc od świateł - odcinek 4
22:35
HBO

Kolejny odcinek nowego serialu HBO Europe na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Jakuba Żulczyka. Nad ranem Pazina składa Kubie wizytę i każe mu obejrzeć wiadomości w telewizji. Mimo szokujących informacji Kuba zdaje się pozostawać niewzruszony. Natychmiast jednak wyrusza na spotkanie z Markiem, który zajmuje jedno z ważniejszych stanowisk w policji i który za opłatą godzi się na to, by kryć Kubę przed kolegami po fachu. Policjant nie przekazuje mu korzystnych wieści. Diler więc chce się pozbyć torby, podrzuconej mu przez gangstera. Potem dostaje kolejne zamówienie - od posła. Kuba jedzie do niego. Jak się okazuje, klient zażył mieszankę, która doprowadziła go do stanu psychozy.

4 Blocks - sezon 2, odcinek 1
22:00
TNT

Nowy sezon niemieckiego serialu. Historia arabskiego klanu zamieszkującego dzielnicę Berlina - Neukölln. Ali "Toni" Hamady  pragnie opuścić stolicę Niemiec i odciąć się od kryminalnej przeszłości. Chce w ten sposób chronić swą żonę i córkę. Tymczasem w trakcie policyjnego nalotu aresztowany zostaje jego szwagier Latif. Od teraz Toni musi przejąć stery i pokierować działalnością rodziny.

Zobacz także:
Nielegalni - odcinek 6 - 22:00 (CANAL+)
Złote życie - sezon 3, odcinek 6 - 19:10 (HBO)
Genialna przyjaciółka - odcinek 1 - 20:10 (HBO)
Hackerville - odcinek 3 - 20:00 (HBO 3)
Zabójcze umysły: Poza granicami - odcinek 9 - 20:05 (AXN)

SPORT

Piłka nożna: Liga Narodów UEFA - Liga A: Niemcy - Holandia
20:45
Polsat Sport

Niemcy, którzy nie mają już szans na utrzymanie się w Lidze A podejmą na własnym podwórku Reprezentację Holandii, która, jeśli zwycięży zapewni sobie udział w turnieju finałowym Ligi Narodów UEFA.

Piłka nożna: Liga Narodów UEFA - Liga B: Czechy - Słowacja
20:45
Polsat Sport Extra

Bardzo ciekawie zapowiadający się pojedynek sąsiadów zza miedzy. Obydwie ekipy nie mają już szans na awans do turnieju finałowego, jednak przegrany tego pojedynku pożegna się z Ligą B i spadnie do niższej dywizji Ligi Narodów UEFA.

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV