Dziś wieczorem w telewizji – 21.03.2018

Pierwszy odcinek Miasteczka Twin Peaks, koniec nowego sezonu Z Archiwum X czy film Drive z Ryanem Goslingiem. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

Pierwszy odcinek Miasteczka Twin Peaks, koniec nowego sezonu Z Archiwum X czy film Drive z Ryanem Goslingiem. Co poza tym można obejrzeć dziś wieczorem w telewizji?

Tymoteusz Wronka
Tymoteusz Wronka

Dziś wieczorem w telewizji – zobacz koniecznie” to nasza inicjatywa skierowana do czytelników szukających czegoś dobrego w dostępnych w Polsce kanałach telewizyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. Natomiast do przejrzenia całego programu odsyłamy tutaj.

SERIALE

Miasteczko Twin Peaks - sezon 1, odcinek 1
20:30
Cinemax 2

udrey, córka miejscowego potentata Benjamina Horne'a, stara się zniechęcić skandynawskich kontrahentów ojca do inwestycji w projekt osiedla Ghostwood. Szeryf aresztuje chłopaka zamordowanej, Bobby'ego Briggsa. Najlepsza przyjaciółka Laury, Donna, zakochuje się w Jamesie Hurleyu, którego zmarła darzyła w tajemnicy uczuciem. Tymczasem matkę Laury niepokoi dziwna wizja. Agent Dale Cooper i szeryf Harry Truman odkrywają niepokojące fakty o życiu zamordowanej Laury Palmer. Ed został odurzony w barze Roadhouse. James Hurley, Bobby Briggs oraz Mike Nelson zostają zwolnieni z aresztu. Catherine Martell knuje intrygę. Zamierza przejąć tartak.

Hannibal - sezon 2, odcinek 3
22:50
AXN Spin

Rozpoczyna się sprawa sądowa Willa. W zaistniałej sytuacji bliscy mężczyzny stają przed koniecznością opowiedzenia się po jednej ze stron. Tymczasem urzędnik sądowy pada ofiarą morderstwa dokonanego przez naśladowcę skazanego zabójcy.

Zobacz także:
Agenci NCIS: Los Angeles - sezon 9, odcinek 8 - 21:00 (AXN)
La Zona -sezon 1, odcinki 5-6 - 21:00 (Canal+)
Z archiwum X 2018 - 0dcinek 10 - 21:05 (FOX)
Hawaii 5.0 - sezon 8, odcinek 13 - 22:00 (13 Ulica)
Zabójstwo Versace: American Crime Story- odcinek 9 - 22:00 (FOX)

FILMY

Drive
21:45
ale kino+

Tajemniczy kierowca (Ryan Gosling) w ciągu dnia pracuje jako kaskader w filmach i mechanik w warsztacie swojego przyjaciela Shannona (Bryan Cranston). Nocami dorabia jako szofer bandytów, którzy uciekają z miejsca przestępstw. Zawsze działa według ściśle ustalonych reguł. Niebawem mężczyzna zapoznaje się z sympatyczną sąsiadką Irene (Carey Mulligan), która mieszka ze swoim kilkuletnim synkiem, Benicio (Kaden Leos). Stopniowo między dwojgiem samotnych ludzi rodzi się uczucie. Sytuacja komplikuje się, gdy z więzienia wychodzi mąż kobiety, Standard (Oscar Isaac). Kierowca dowiaduje się, że były skazaniec ma spore długi u mafii. Postanawia mu pomóc. Plan napadu na kantor wymiany walut kończy się jednak niepowodzeniem, a mężczyzna wpada w sam środek intrygi dwóch gangsterów, Nino (Ron Perlman) i Berniego (Albert Brooks). Scenariusz powstał w nawiązaniu do opowiadania Jamesa Sallisa.

Ziemia żywych trupów
22:00
SCI FI

W nielicznych miastach, stanowiących ostatnie ludzkie enklawy na ziemi opanowanej przez krwiożercze zombi, schronili się ci, którym udało się przeżyć. Groźba zagłady nie jest w stanie ich zjednoczyć. Najbogatsi mieszkają w luksusowych apartamentach, starając się zachować pozory normalnego życia. Pozostali wegetują w nędznych warunkach, szukając rozrywki w przemocy, hazardzie i narkotykach. Jedną z takich twierdz rządzi bezwzględny Kaufman (Dennis Hopper). Wynajmowani przez niego najemnicy wyprawiają się opancerzonym samochodem na tereny zajmowane przez żywe trupy, by zdobyć żywność, lekarstwa i luksusowe dobra. Dowódca jednego z oddziałów, Cholo (John Leguizamo), buntuje się i kradnie pojazd, grożąc zniszczeniem miasta. Jego dawny kompan Riley (Simon Baker) razem ze swoim bratem Charliem (Robert Joy) oraz piękną Slack (Asia Argento) próbują go powstrzymać. Tymczasem zombi przechodzą ewolucję. Bezmyślne dotąd potwory zaczynają porozumiewać się ze sobą. Jeden z nich zbiera ogromną armię, która wyrusza w kierunku pilnie strzeżonej ludzkiej siedziby. Kontynuacja filmów, które zostały zapoczątkowane w 1968 roku "Nocą żywych trupów". Kolejne części nakręcone przez tego reżysera zmieniały jedynie pierwszy człon tytułu - po nocy był świt, potem dzień, teraz z kolei zombi opanowały całą ziemię.

Zobacz także:
Głupi i głupszy - 20:00 - TVN 7
Czerwony żółw - 21:30 - Canal+ Family
Niepamięć - 21:35 - HBO 2
Star Trek: Rebelia - 22:25 - Paramount Channel
Wściekły byk - 22:50 - Cinemax 2

ROZRYWKA / DOKUMENT

Między Rockiem a kowadłem
21:40
HBO

Według statystyk w USA jest najwięcej więźniów w stosunku do liczby ludności. 70 procent osób opuszczających zakłady karne w ciągu trzech lat do nich wraca. By to zmienić, w amerykańskich ośrodkach penitencjarnych zaczynają się pojawić eksperymentalne programy resocjalizacyjne. Zamiast odbywać długi wyrok, skazani mogą wziąć udział w kilkumiesięcznym treningu. Jednym z nich jest wymagający psychicznie i fizycznie Miami-Dade County Corrections & Rehabilitation Boot Camp. Twórcy dokumentu śledzą postępy jego uczestników. Film wyreżyserowali dwukrotnie nominowani do Oscara Jon Alpert i Matthew O'Neill. Producentem wykonawczym jest znany aktor Dwayne Johnson, który sam w młodości miał problemy z prawem.

Wyjdź za mnie - odcinek 1
22:10
Polsat

Dwanaścioro singli marzy o tym, by odnaleźć w programie swoją drugą połówkę. Na kilka tygodni sześć kobiet i sześciu mężczyzn zamieszka w luksusowej nadmorskiej rezydencji w Hiszpanii, tzw. Domu Zaręczyn. Wzajemne poznawanie się ułatwią im romantyczne kolacje, wycieczki i randki. W finale każdego odcinka bohaterowie będą mogli oświadczyć się wybranej osobie. Jeśli zostaną przyjęci, wezmą ślub na oczach widzów. Uczestnicy zostaną otoczeni opieką psychologów, Marii Rotkiel i Tomasza Kozłowskiego.

SPORT

Piłka nożna: Eliminacje Mistrzostw Europy do lat 21
Niemcy - Izrael
18:45
Eurosport 1

Liderzy grupy E podejmują u siebie czwartą drużynę tabeli. Za faworytów należy uznać gospodarzy, którzy w pierwszej kolejce bieżących eliminacji ograli reprezentantów Izraela wynikiem 2:5. Mało prawdopodobne, aby podopieczni Marco Balbula zdołali zrewanżować się Niemcom za wspomnianą porażkę.

Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Świata w Mediolanie
program dowolny par sportowych
20:30
TVP Sport

Dzisiaj zostaną rozdane medale wśród par sportowych. W tej konkurencji faworytami są mistrzowie olimpijscy z Pjongczangu Alona Sawczenko i Bruno Massot. Przed rokiem na światowym czempionacie w Helsinkach reprezentanci Niemiec uplasowali się na drugim miejscu. Sawczenko ma już w swoim dorobku złote medale MŚ, ale wówczas partnerował jej Robin Szolkowy.

Źródło: fot: mat. prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV