Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Filmy na DVD i Blu-ray – propozycje świątecznych prezentów

Święta to czas, w którym bliscy obdarowują się podarunkami. Idealnym prezentem wydaje się być film lub zestaw filmów, które umilą czas danej osobie. Postanowiłem przyjrzeć się ciekawym ofertom związanym z wydaniami DVD i Blu-ray kinowych produkcji.

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to radosny czas, który spędza się z bliskimi. Wówczas również obdarowujemy prezentami osoby, które kochamy. Dla kinomaniaków idealnymi upominkami są filmy bądź specjalnie przygotowywane boxy filmowe, które przez wiele godzin oglądania potrafią umilić czas danej osobie i pozwolić, aby wciągnęła się w interesującą historię na ekranie.

Postanowiłem przyjrzeć się ofertom sklepów i poniżej przedstawię Wam ciekawe propozycje dla fanów kinowych produkcji w wydaniu DVD i Blu-ray. Zapraszam do lektury.

Zimna wojna (Blu-ray):

Cena: 75,99 zł

Polski kandydat do Oscara 2019. Historia trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem. W ich role wcielają się Tomasz Kot i Joanna Kulig, którym na ekranie partnerują Agata Kulesza i Borys Szyc. Wydarzenia pokazane w Zimnej wojnie rozgrywają się w latach 50. i 60. XX wieku, w Polsce i budzącej się do życia Europie. W ich tle wybrzmiewa wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.

Pitbull. Ostatni pies (Blu-ray)

Cena: 59,99 zł

Film na podstawie scenariusza i w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy Jacka Stronga i kultowych Psów. Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Stołeczny komendant ściga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero (Marcin Dorociński), Metyl (Krzysztof Stroiński) oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat (Rafał Mohr), zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa (Dorota Rabczewska).

Listy do M. 3 (Blu-ray)

Cena: 59,99 zł

Trzecia część popularnej serii komedii świątecznych. W filmie ponownie zobaczymy na ekranie plejadę polskich gwiazd. Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk i Wojciech Malajkat powracają w rolach ukochanych bohaterów znanych z poprzednich części. Dołączają do nich nowe gwiazdy: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Iza Kuna, Andrzej Grabowski, Stanisława Celińska, Danuta Stenka, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Zbigniew Zamachowski, Grażyna Szapołowska i wiele innych. Wydanie zawiera audiodeskrypcję oraz napisy polskie dla osób niesłyszących.

BOX: Krzysztof Kieślowski – dzieła wybrane (DVD)

Cena: 79,99 zł

Dziesięć najwybitniejszych i najbardziej znanych filmów największego z polskich reżyserów. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana twórcy, ale też i wielbiciela kina. Kieślowski: przenikliwe spojrzenie i nieodłączny papieros. Skupiał się na człowieku, na odwiecznym poszukiwaniu siebie, prześwietlaniu ludzkiej duszy. Od lat czeka na godnego następcę. Bez skutku. We wczesnej twórczości pokazywał w paradokumentalnej, niemal ascetycznej formie rzeczywistość ówczesnej Polski, w późniejszych filmach, skierował się w stronę kina psychologicznego, podejmując tematy moralne i egzystencjalne. Ale począwszy od jego debiutu, głównym obiektem zainteresowania Kieślowskiego był człowiek.

Kolekcja: Komedie wszech czasów (DVD)

Cena: 69,99 zł

Box 5 DVD, który zawiera jedne z najwybitniejszych komedii w historii polskiej kinematografii. W kolekcji znajdziecie: Rejs, Miś, Chłopaki nie płaczą, Kiler, Dzień świra.

Źródło: zdjęcie główne: Warner Bros
Strony: 123

Najlepsze z 24h

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – poster zdradza…

Avengers: Koniec gry startuje z poważną promocją filmu. Do sieci trafił nowy plakat oraz kolejny…

Michalina Reda
-

Gra o tron – kto zginie…

Gra o tron powróci już w przyszłym miesiącu, a w sieci pojawiły się przewidywania mówiące…

Michalina Reda
-

MCU – plakaty wszystkich filmów Kinowego…

Kinowe Uniwersum Marvela rokrocznie tylko się rozrasta, a wraz z kolejnymi filmami i serialami światło…

Michał Kujawiński
-

Kanał YouTube z Blok Ekipą został…

Kanał SPInkafilmstudio został zamknięty w serwisie YouTube. Czy powodem było udostępnienie serialu Egzorcysta?

Adam Siennica
-

Godzilla 2: Król potworów niczym Obcy…

Wygasło embargo na relacje z planu filmu Godzilla 2: Król potworów. Z różnych wywiadów poznajemy…

Michalina Reda
-

Nie z tego świata – koniec…

Nie z tego świata kończy swoją wieloletnią przygodę na antenie The CW. Właśnie ogłoszono, że…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.