Repertuar kin Nowość Program TV

Filmy na DVD i Blu-ray – propozycje świątecznych prezentów

Święta to czas, w którym bliscy obdarowują się podarunkami. Idealnym prezentem wydaje się być film lub zestaw filmów, które umilą czas danej osobie. Postanowiłem przyjrzeć się ciekawym ofertom związanym z wydaniami DVD i Blu-ray kinowych produkcji.

Zbliżające się święta Bożego Narodzenia to radosny czas, który spędza się z bliskimi. Wówczas również obdarowujemy prezentami osoby, które kochamy. Dla kinomaniaków idealnymi upominkami są filmy bądź specjalnie przygotowywane boxy filmowe, które przez wiele godzin oglądania potrafią umilić czas danej osobie i pozwolić, aby wciągnęła się w interesującą historię na ekranie.

Postanowiłem przyjrzeć się ofertom sklepów i poniżej przedstawię Wam ciekawe propozycje dla fanów kinowych produkcji w wydaniu DVD i Blu-ray. Zapraszam do lektury.

Zimna wojna (Blu-ray):

Cena: 75,99 zł

Polski kandydat do Oscara 2019. Historia trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem. W ich role wcielają się Tomasz Kot i Joanna Kulig, którym na ekranie partnerują Agata Kulesza i Borys Szyc. Wydarzenia pokazane w Zimnej wojnie rozgrywają się w latach 50. i 60. XX wieku, w Polsce i budzącej się do życia Europie. W ich tle wybrzmiewa wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.

Pitbull. Ostatni pies (Blu-ray)

Cena: 59,99 zł

Film na podstawie scenariusza i w reżyserii Władysława Pasikowskiego, twórcy Jacka Stronga i kultowych Psów. Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Stołeczny komendant ściga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero (Marcin Dorociński), Metyl (Krzysztof Stroiński) oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat (Rafał Mohr), zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa (Dorota Rabczewska).

Listy do M. 3 (Blu-ray)

Cena: 59,99 zł

Trzecia część popularnej serii komedii świątecznych. W filmie ponownie zobaczymy na ekranie plejadę polskich gwiazd. Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk i Wojciech Malajkat powracają w rolach ukochanych bohaterów znanych z poprzednich części. Dołączają do nich nowe gwiazdy: Magdalena Różczka, Borys Szyc, Iza Kuna, Andrzej Grabowski, Stanisława Celińska, Danuta Stenka, Filip Pławiak, Katarzyna Zawadzka, Zbigniew Zamachowski, Grażyna Szapołowska i wiele innych. Wydanie zawiera audiodeskrypcję oraz napisy polskie dla osób niesłyszących.

BOX: Krzysztof Kieślowski – dzieła wybrane (DVD)

Cena: 79,99 zł

Dziesięć najwybitniejszych i najbardziej znanych filmów największego z polskich reżyserów. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana twórcy, ale też i wielbiciela kina. Kieślowski: przenikliwe spojrzenie i nieodłączny papieros. Skupiał się na człowieku, na odwiecznym poszukiwaniu siebie, prześwietlaniu ludzkiej duszy. Od lat czeka na godnego następcę. Bez skutku. We wczesnej twórczości pokazywał w paradokumentalnej, niemal ascetycznej formie rzeczywistość ówczesnej Polski, w późniejszych filmach, skierował się w stronę kina psychologicznego, podejmując tematy moralne i egzystencjalne. Ale począwszy od jego debiutu, głównym obiektem zainteresowania Kieślowskiego był człowiek.

Kolekcja: Komedie wszech czasów (DVD)

Cena: 69,99 zł

Box 5 DVD, który zawiera jedne z najwybitniejszych komedii w historii polskiej kinematografii. W kolekcji znajdziecie: Rejs, Miś, Chłopaki nie płaczą, Kiler, Dzień świra.

Źródło: zdjęcie główne: Warner Bros
Strony: 123

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – nowe zdjęcie superbohaterki…

Kapitan Marvel wejdzie na ekrany kin w marcu tego roku, a w sieci pojawiają się…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny luty. Nowe seriale i filmy na luty 2019 to…

spoilery
-

Arrow: sezon 7, odcinek 10 –…

Po miesięcznej przerwie nasza ulubiona Strzała wróciła na ekrany. Właściwie można powiedzieć, że dwie, ponieważ…

Ocena recenzenta:
3
Adam Siennica
-

Wybrano najbardziej pożądane seriale na świecie.…

Przyznano nagrody dla najbardziej pożądanych seriali na świecie, czyli takich, na których kolejne odcinki widzowie…

Adam Siennica
-

Star Wars Celebration 2019 – oficjalny…

Rusza promocja Star Wars Celebration 2019, czyli imprezy organizowanej przez Lucasfilm dla fanów Gwiezdnych Wojen.

Michalina Reda
-

Supergirl – oto Lex Luthor z…

Lex Luthor pojawi się w serialu Supergirl. Zobaczcie pierwsze zdjęcie bohatera, w którego wciela się…

Co o tym sądzisz?