GRY 2019: najciekawsze premiery [lista aktualizowana]

Rok 2018 okazał się bardzo obfity w premiery świetnych tytułów. Na szczęście i w roku 2019 gracze nie powinni mieć powodów do narzekań.

Rok 2018 okazał się bardzo obfity w premiery świetnych tytułów. Na szczęście i w roku 2019 gracze nie powinni mieć powodów do narzekań.

Miłośnicy gier wideo mieli wiele powodów do zadowolenia w roku 2018. Na rynek trafiło wiele świetnych produkcji, wśród których znalazły się zarówno udane, kolejne odsłony popularnych serii, jak Hitman 2, Far Cry 5 czy Assassin's Creed: Odyssey, ale też wiele nowych tytułów, jak np. Marvel's Spider-Man. Świetny powrót zaliczył też Kratos w nowym God of War, a produkcja ta została doceniona i na The Game Awards 2018 wybrano ją najlepszą grą roku. Nie sposób pominąć też rewelacyjnego Red Dead Redemption 2, które zadebiutowało w październiku i błyskawicznie podbiło serca graczy i recenzentów.

Jak wypadnie rok 2019, jeśli chodzi o gry wideo? Trudno w tej chwili to ocenić, ale wiele z zapowiedzianych na kolejne miesiące gier prezentuje się świetnie. Oto wybrane przez nas produkcje, które mogą okazać się hitami.

GRY 2019: najciekawsze premiery

Ace Combat 7: Skies Unknown

Premiera: 18 stycznia 2019
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One

Na pierwszy potencjalny hit 2019 roku nie będziemy musieli zbyt długo czekać. Już 18 stycznia zadebiutuje kolejna odsłona cyklu Ace Combat, a gracze ponownie będą mieli możliwość znalezienia się za sterami wirtualnych samolotów - zarówno w trybie fabularnym, jak i podczas rozgrywek sieciowych. Atrakcyjnie zapowiada się też możliwość z wykorzystaniem PlayStation VR.

Resident Evil 2 (remake)

Premiera: 25 stycznia 2019
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One

Pod koniec stycznia na sklepowe półki zawita gruntownie odświeżona druga część serii Resident Evil. Będzie to kompletny, stworzony od podstaw remake, który zaoferuje pewne zmiany w rozgrywce oraz świetną oprawę audiowizualną. Dzięki temu obcowanie z tym tytułem będzie jeszcze bardziej przerażającym i trzymającym w napięciu doświadczeniem.

Kingdom Hearts III

Premiera: 29 stycznia 2019
Platformy: PlayStation 4, Xbox one

Kilka dni później czeka nas premiera kontynuacji Kingdom Hearts - wyjątkowej japońskiej serii, która łączy oryginalną historię i postacie z bohaterami znanymi z przeróżnych animacji Disneya. Nie inaczej będzie tym razem - zwiedzimy m.in. światy z Frozen czy Big Hero 6. Z pewnością nie zabraknie tu też efektownej akcji i... wzruszeń.

Crackdown 3

Premiera: 15 lutego 2019
Platformy: PC, Xbox One

To produkcja, która zaliczyła już kilka poważnych poślizgów. Mamy więc nadzieję, że po dłuższym czasie do graczy trafi produkt nie tylko dopracowany, ale też dający wiele godzin dobrej zabawy. Po raz kolejny wcielimy się tu w Agenta, który zwalcza przestępczość w futurystycznym mieście, a jednym z największych plusów tej produkcji ma być rozbudowany system destrukcji otoczenia.

Far Cry: New Dawn

Premiera: 15 lutego 2019
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One

W lutym czeka nas również powrót serii Far Cry, tym razem jednak w nieco innej odsłonie. Przeniesiemy się w przyszłość, do świata po apokalipsie. Zwiastun zapowiada jednak bardzo luźny klimat i dobrze znaną zabawę, chociaż oczywiście nie zabraknie tu też nowości - w tym możliwości wytwarzania broni.

Strony:

Źródło: fot. Square Enix

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV