Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

GRY 2019: najciekawsze premiery [lista aktualizowana]

Rok 2018 okazał się bardzo obfity w premiery świetnych tytułów. Na szczęście i w roku 2019 gracze nie powinni mieć powodów do narzekań.

Miłośnicy gier wideo mieli wiele powodów do zadowolenia w roku 2018. Na rynek trafiło wiele świetnych produkcji, wśród których znalazły się zarówno udane, kolejne odsłony popularnych serii, jak Hitman 2, Far Cry 5 czy Assassin’s Creed: Odyssey, ale też wiele nowych tytułów, jak np. Marvel’s Spider-Man. Świetny powrót zaliczył też Kratos w nowym God of War, a produkcja ta została doceniona i na The Game Awards 2018 wybrano ją najlepszą grą roku. Nie sposób pominąć też rewelacyjnego Red Dead Redemption 2, które zadebiutowało w październiku i błyskawicznie podbiło serca graczy i recenzentów.

Jak wypadnie rok 2019, jeśli chodzi o gry wideo? Trudno w tej chwili to ocenić, ale wiele z zapowiedzianych na kolejne miesiące gier prezentuje się świetnie. Oto wybrane przez nas produkcje, które mogą okazać się hitami.

GRY 2019: najciekawsze premiery

Ace Combat 7: Skies Unknown

Premiera: 18 stycznia 2019
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One

Na pierwszy potencjalny hit 2019 roku nie będziemy musieli zbyt długo czekać. Już 18 stycznia zadebiutuje kolejna odsłona cyklu Ace Combat, a gracze ponownie będą mieli możliwość znalezienia się za sterami wirtualnych samolotów – zarówno w trybie fabularnym, jak i podczas rozgrywek sieciowych. Atrakcyjnie zapowiada się też możliwość z wykorzystaniem PlayStation VR.

Resident Evil 2 (remake)

Premiera: 25 stycznia 2019
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One

Pod koniec stycznia na sklepowe półki zawita gruntownie odświeżona druga część serii Resident Evil. Będzie to kompletny, stworzony od podstaw remake, który zaoferuje pewne zmiany w rozgrywce oraz świetną oprawę audiowizualną. Dzięki temu obcowanie z tym tytułem będzie jeszcze bardziej przerażającym i trzymającym w napięciu doświadczeniem.

Kingdom Hearts III

Premiera: 29 stycznia 2019
Platformy: PlayStation 4, Xbox one

Kilka dni później czeka nas premiera kontynuacji Kingdom Hearts – wyjątkowej japońskiej serii, która łączy oryginalną historię i postacie z bohaterami znanymi z przeróżnych animacji Disneya. Nie inaczej będzie tym razem – zwiedzimy m.in. światy z Krainy Lodu czy Wielkiej Szóstki. Z pewnością nie zabraknie tu też efektownej akcji i… wzruszeń.

Crackdown 3

Premiera: 15 lutego 2019
Platformy: PC, Xbox One

To produkcja, która zaliczyła już kilka poważnych poślizgów. Mamy więc nadzieję, że po dłuższym czasie do graczy trafi produkt nie tylko dopracowany, ale też dający wiele godzin dobrej zabawy. Po raz kolejny wcielimy się tu w Agenta, który zwalcza przestępczość w futurystycznym mieście, a jednym z największych plusów tej produkcji ma być rozbudowany system destrukcji otoczenia.

Far Cry: New Dawn

Premiera: 15 lutego 2019
Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One

W lutym czeka nas również powrót serii Far Cry, tym razem jednak w nieco innej odsłonie. Przeniesiemy się w przyszłość, do świata po apokalipsie. Zwiastun zapowiada jednak bardzo luźny klimat i dobrze znaną zabawę, chociaż oczywiście nie zabraknie tu też nowości – w tym możliwości wytwarzania broni.

Źródło: fot. Square Enix
Strony: 12345
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

MCU – Kto mógłby zagrać X-Men…

Kto mógłby zagrać w MCU X-Men po Avengers: Endgame? Poznajcie najlepsze propozycje fanów.

Michał Kujawiński
Plotka
-

Avatar – czwarta i piąta część…

Avatar Jamesa Camerona doczeka się na pewno 2 i 3 odsłony, ale na razie nie…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Nowi mutanci – kolejne opóźnienie? Film…

Premiera filmu Mroczna Phoenix nie jest zagrożona. Inaczej sprawa wygląda z inną produkcją studia Fox,…

Michał Kujawiński
-

Batman Przyszłości z Michaelem Keatonem zarobiłby…

Kevin Smith ponownie podjął temat filmu opartego o komiksy i serial animowany Batman Przyszłości. Stwierdził…

Michał Kujawiński
-

Leslie Jones ostro o kontynuacji Pogromców…

Pogromcy duchów powrócą. Widzieliśmy już pierwszy teaser i choć nie wiele jeszcze wiadomo o kontynuacji,…

Michał Kujawiński
-

Punisher – Jeph Loeb otwarty na…

Jeph Loeb odpowiedzialny za seriale Marvela zdradził, że bardzo liczy na 3. sezon Punishera. Decyzja…

Co o tym sądzisz?

To okno zamknie się automatycznie za 35 sek. [X]
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]