GRY 2019: najciekawsze premiery [lista aktualizowana]

Rok 2018 okazał się bardzo obfity w premiery świetnych tytułów. Na szczęście i w roku 2019 gracze nie powinni mieć powodów do narzekań.

Rok 2018 okazał się bardzo obfity w premiery świetnych tytułów. Na szczęście i w roku 2019 gracze nie powinni mieć powodów do narzekań.

Na tej stronie znalazły się produkcje, które mogą pojawić się w 2019 roku, ale ich data premiery (nawet przybliżona) nie została jeszcze ustalona.

The Last of Us: Part II

Platformy: PlayStation 4

Dalszy ciąg przygód Ellie zapowiada się ekscytująco, a zaprezentowany fragment rozgrywki robił ogromne wrażenie, przede wszystkim ze względu na oprawę oraz bardzo dopracowane animacje. Niestety - na temat daty premiery nie wiemy nic, chociaż istnieje cień szansy, że zadebiutuje ona jeszcze w przyszłym roku.

Death Stranding

Platformy: PlayStation 4

Hideo Kojima powraca z nową produkcją. Zaprezentowane do tej pory zwiastuny i fragmenty rozgrywki są niezwykle tajemnicze, a fani prześcigają się w wymyślaniu kolejnych teorii na temat tego, czym tak naprawdę będzie ta produkcja. Tego jednak dowiemy się dopiero po premierze - a jej data nadal nie została ustalona.

Ghost of Tsushima

Platformy: PlayStation 4

Studio Sucker Punch znane jest głównie z serii InFamous. Deweloperzy postanowili przygotować produkcję w zupełnie innych klimatach i tak narodził się ten tytuł, który przeniesie nas na tytułową japońską wyspę w XIII wieku i pozwoli na wcielenie się w samuraja. Zapowiada się świetnie wyglądająca przygoda z dopracowanym systemem walki.

Halo Infinite

Platformy: PC, Xbox One

Podczas tegorocznej prezentacji Microsoftu na E3 zapowiedziano powrót serii Halo. Nowa odsłona ma być zatytułowana Infinite i trafi na pecety z systemem Windows 10 oraz konsolę Xbox One.

Gears 5

Platformy: PC, Xbox One

Powrotu ma doczekać się też inny popularny i świetnie oceniany cykl związany z konsolami Microsoftu. O tej grze wiemy nieco więcej - będzie ona kontynuacją wydarzeń z czwartej odsłony, a rolę głównej bohaterki przejmie Kait Diaz.

Strony:

Źródło: fot. Square Enix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV