naEKRANACH #50 – Pięćdziesiąt twarzy Greya – guilty pleasure czy światowy fenomen?

Ciemniejsza strona Greya zaraz zacznie ogarniać kina, więc w najnowszym odcinku naEKRANACH pastwimy... to znaczy analizujemy fenomen filmowej serii na podstawie książek E. L. James.

Ciemniejsza strona Greya zaraz zacznie ogarniać kina, więc w najnowszym odcinku naEKRANACH pastwimy... to znaczy analizujemy fenomen filmowej serii na podstawie książek E. L. James.

To już 50. odcinek! Z tej specjalnej okazji musieliśmy przygotować coś naprawdę równie specjalnego. A cóż może równać się z niezwykle popularną serią zamienioną w równie kasową filmową serię? Nie, nie chodzi o Igrzyska śmierci, a o najgorętszy romans ostatnich sezonów, czyli Pięćdziesiąt twarzy Greya... No dobrze, starczy tych reklamowych hasełek.

Odkąd Pięćdziesiąt twarzy Greya pojawiło się po raz pierwszy w księgarniach nazwisko E. L. James praktycznie nie schodziło z listy bestsellerów. Jej trylogia bardzo szybko stała się światowym fenomenem, co zaowocowało kinową ekranizacją, której druga część pojawi się już w Walentynki. Jak to się stało, że fanfik "Zmierchu" przerodził się w serię niezwykle popularnych książek? O tym najnowszym odcinku naEKRANACH.

Wybieracie się do kina na Ciemniejszą stronę Greya?

My z pewnością. Z ciekawości. A jeżeli Wy jesteście ciekawi naszych poprzednich odcinków (a przypominamy - właśnie opublikowaliśmy 50. odcinek naEKRANACH) to zerknijcie na nasz kanał na Youtube. Polecamy się!

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV