Najwięksi ekranowi uwodziciele

Jacy są najwięksi ekranowi uwodziciele? Nasz współpracownik Marta Grabiec przedstawia swoje typy.

Jacy są najwięksi ekranowi uwodziciele? Nasz współpracownik Marta Grabiec przedstawia swoje typy.

Marta Grabiec
Marta Grabiec
Tagi:  johnny depp 

Nasz prababcie mówiły, że mężczyzna musi być troszkę ładniejszy od diabła. Trochę w tym prawdy, bowiem osobnik może mieć troszkę powyżej metra i nie posiadać dwóch przednich zębów, a otacza się wianuszkiem kobiet. Nie rozumiesz jego fenomenu. Jak on to robi?

10. Jack Sparrow

Brudny, niechlujny, nieokrzesany i ciągle wyglądający na pijanego, a żadna nie umiała mu odmówić. Nie raz i nie dwa dostawał w twarz od pań. Jego sekretem jest urok osobisty i uśmiech, który rozmiękczy serce każdej dziewczyny. Mimo że każda wie, że i tak okaże się dupkiem to i tak lgną do niego. Johnny Depp stworzył wiele postaci, które zapadną w pamięć, a Jack Sparrow… (przepraszam!) kapitan Jack Sparrow z Piratów z Karaibów na zawsze pozostanie w pamięci jako ekranowy uwodziciel. W przyszłym roku doczekamy się piątej części. Obowiązkowa propozycja dla fanek. Nawet Depp w starszym wydaniu będzie umiał poruszyć serca.

Johnny Depp - zdjęcie aktora
fot. materiały prasowe

9. Frank Slade

Najbardziej erogennym miejscem kobiecego ciała są uszy. Nie tylko warto je całować, ale przede wszystkim do nich mówić. Frank Slade, mimo że był niewidomy, potrafił dostrzec kobiece piękno. Film opowiada o przyjaźni niepełnosprawnego bohatera wojennego i młodego chłopaka, który jest jego opiekunem. Nie bez powodu produkcja nazywa się Scent of a Woman, bo chyba każdy pan po tym filmie naprawdę poczuł swoją partnerkę. Ciekawe, co bardziej działa? Konstrukcja postaci czy to, że wcielił się w nią Al Pacino?

Al Pacino z Zapachu kobiety
fot. materiały prasowe

8. Frank Farmer

Kevin Costner swoją karierę zaczynał w filmach pornograficznych. Owszem, nie jest przystojny i nie ma urody typowego hollywoodzkiego amanta, ale ma w sobie coś, co na zawsze odciśnie się w sercach dziewcząt, które oglądają po raz pierwszy The Bodyguard. Ochroniarz, który zakochał się w swojej szefowej. Trochę działa motyw obrońcy i bohatera, ale również ten jego spokój i opanowanie, z jakim podchodził do głównej bohaterki. Nie musi nic mówić – wystarczy, że jest i każda czuje się bezpieczna, a to nie każdy potrafi.

Frank z filmu Bodyguard
fot. materiały prasowe

7. Maverick

Do filmu Top Gun zespół Berlin nagrał piosenkę Take my breath away (tłum. Spraw, że odbierze mi oddech) chyba z myślą o głównym bohaterze. W Mavericku zakochiwały się kobiety na całym świecie, a mężczyźni chcieli kupować kurtkę pilotkę i okulary. Nie jest to produkcja najwyższych lotów, ale widok opalonego i młodego Toma Cruise'a, dla którego ta rola była przełomowa, rekompensuje denną fabułę i słaby scenariusz. Nie sztuką jest uwieść filmową partnerkę, ale to żeby jest sprawić, że każda pani w kinie będzie patrzyła na niego z rozszerzonymi źrenicami. Oprócz pięknych samolotów i przystojnego Toma Cruise'a, nic tam nie ma.

Top Gun - Marverick
fot. materiały prasowe

6. Casanova

Śmierć Heatha Ledgera w tak młodym wieku na zawsze będzie stratą dla świata. Jego filmy będą nieśmiertelne, a on razem z nimi. Aktor miał swoje lepsze i gorsze produkcje, ale Casanovato lekka i przyjemna propozycja na wieczór. To historia najsłynniejszego uwodziciela wszech czasów, który obraca paniami elegancko i z dużym wdziękiem. Chyba każda by mu się poddała ze względu na czarujący uśmiech i złą sławę – a prawie każda lubi tych niegrzecznych chłopców, który właśnie dla niej się zmieni.

Heath Ledger - zdjęcie
fot. materiały prasowe


Szkoła uwodzenia Czesława M. - plakat
Szkoła uwodzenia Czesława M. - plakat

Komedia Szkoła uwodzenia Czesława M. wyświetlana jest na ekranach polskich kin.

Strony:
  • 1 (current)
  • 2

Źródło: zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca
naEKRANIE poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Kevin Alejandro

Kevin Alejandro

ur. 1976, kończy 44 lat

Russell Crowe

Russell Crowe

ur. 1964, kończy 56 lat

Jackie Chan

Jackie Chan

ur. 1954, kończy 66 lat

Francis Ford Coppola

Francis Ford Coppola

ur. 1939, kończy 81 lat

Clarke Peters

Clarke Peters

ur. 1952, kończy 68 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV