Repertuar kin Nowość Program TV

Netflix: seriale dla dzieci warte obejrzenia

Netflix nie zapomina o najmłodszych i tworzy także oryginalne treści skierowane do dzieci. Oto, co znajduje się w ofercie platformy.

Netflix przygotowuje tak różnorodną ofertę, że raczej nikt nie powinien mieć kłopotu ze znalezieniem czegoś dla siebie. Problemu nie będą mieli też dorośli, którzy chcieliby zainteresować swoje pociechy serialem dostępnym na platformie Netflix

Pod uwagę wziąłem tylko te seriale, które są produkowane przez Netflixa. Nie ma tu tytułów, do których platforma nabyła licencję do dystrybucji.

Netflix: seriale dla dzieci warte obejrzenia

Seria niefortunnych zdarzeń

Seria niefortunnych zdarzeń to serial na podstawie powieści Daniela Handlera. Obecnie dostępne są 3. sezony serialu. W roli głównej możemy oglądać Neila Patricka Harrisa.

Hilda

Hilda jest badaczką, poszukiwaczką przygód i oddaną rysowniczką. Serial dostępny jest dla najmłodszych na platformie Netflix, ale niedługo ukaże się także książka Hilda i Ukryjcy, która dostępna będzie także w Polsce.

Dzieciak rządzi: Znowu w grze

Serial powstał w oparciu o film Dzieciak rządzi, który nominowany był do Oscara w kategorii za najlepszy film animowany w 2018 roku. Całość koncentruje się na działaniach tytułowego bohatera.

Carmen Sandiego

Carmen Sandiego to bohaterka kreskówki sprzed lat. Zanim wkroczyła na małe ekrany, zadebiutowała w grze z lat 80., zatytułowanej Where in the World Is Carmen Sandiego? – dopiero później doczekała się własnego serialu animowanego pod tytułem Gdzie się podziała Carmen Sandiego? Główna bohaterka to była detektyw, która obecnie jest złodziejką.

Życie w cuglach

Fabuła serialu skupia się na amerykańskiej nastolatce o imieniu Zoe, która spędza wakacje na wsi. Jej życie zmienia się na zawsze, kiedy poznaje tajemniczego konia Ravena. Przyjaźń ze zwierzęciem daje dziewczynce siłę do walki z przeciwnościami losu. Zoe uczy się, że życie polega na upadaniu i podnoszeniu się z porażek.

Hilda
.

Źródło: Zdjęcie główne: Netflix
Strony: 123
 

 

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Michalina Reda
-

Aladyn spotyka Dżasminę. Nowe zdjęcie z…

Aladyn to aktorska wersja znanej animacji Disneya, która zadebiutuje jeszcze w tym roku. Zobaczcie nowe…

Norbert Zaskórski
-

Avatar 2 – James Cameron zdradził…

Reżyser serii Avatar wypowiedział się na temat wątku Jake'a i Neytiri w kolejnej części franczyzy.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.