Netflix: seriale dla dzieci warte obejrzenia

Netflix nie zapomina o najmłodszych i tworzy także oryginalne treści skierowane do dzieci. Oto, co znajduje się w ofercie platformy.

Netflix nie zapomina o najmłodszych i tworzy także oryginalne treści skierowane do dzieci. Oto, co znajduje się w ofercie platformy.

Netflix przygotowuje tak różnorodną ofertę, że raczej nikt nie powinien mieć kłopotu ze znalezieniem czegoś dla siebie. Problemu nie będą mieli też dorośli, którzy chcieliby zainteresować swoje pociechy serialem dostępnym na platformie Netflix

Pod uwagę wziąłem tylko te seriale, które są produkowane przez Netflixa. Nie ma tu tytułów, do których platforma nabyła licencję do dystrybucji.

Netflix: seriale dla dzieci warte obejrzenia

Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events

Seria niefortunnych zdarzeń to serial na podstawie powieści Daniela Handlera. Obecnie dostępne są 3. sezony serialu. W roli głównej możemy oglądać Neila Patricka Harrisa.

Hilda

Hilda jest badaczką, poszukiwaczką przygód i oddaną rysowniczką. Serial dostępny jest dla najmłodszych na platformie Netflix, ale niedługo ukaże się także książka Hilda i Ukryjcy, która dostępna będzie także w Polsce.

The Boss Baby: Back in Business

Serial powstał w oparciu o film Dzieciak rządzi, który nominowany był do Oscara w kategorii za najlepszy film animowany w 2018 roku. Całość koncentruje się na działaniach tytułowego bohatera.

Carmen Sandiego

Carmen Sandiego to bohaterka kreskówki sprzed lat. Zanim wkroczyła na małe ekrany, zadebiutowała w grze z lat 80., zatytułowanej Where in the World Is Carmen Sandiego? – dopiero później doczekała się własnego serialu animowanego pod tytułem Gdzie się podziała Carmen Sandiego? Główna bohaterka to była detektyw, która obecnie jest złodziejką.

Free Rein

Fabuła serialu skupia się na amerykańskiej nastolatce o imieniu Zoe, która spędza wakacje na wsi. Jej życie zmienia się na zawsze, kiedy poznaje tajemniczego konia Ravena. Przyjaźń ze zwierzęciem daje dziewczynce siłę do walki z przeciwnościami losu. Zoe uczy się, że życie polega na upadaniu i podnoszeniu się z porażek.

Hilda
.

Strony:
  • 1 (current)
  • 2
  • 3

Źródło: Zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV